Рішення для підприємств сільського господарства

Ефективні системи для опалення та охолодження

Якщо мова йде про будівлі житлового призначення, сільське господарство або про зовнішні інженерні мережі, компанія Uponor готова запропонувати комплексні рішення для систем опалення та охолодження, розподілу тепла або господарсько-питного водопостачання.

Uponor надає ефективні рішення для генерації, подачі та розподілу теплової енергії в будівлях сільськогосподарського призначення. Одним із пріоритетних напрямків компанії є розробка інноваційних методів обігріву ферментеров для біогазових установок, що забезпечує цілорічне підтримку заданого температурного рівня протікання біологічних процесів в біореакторах, призначених для роботи з вологими і сухими відходами. Якщо говорити про внутрішньоквартальні мережі теплопостачання, то ефективним рішенням для цього будуть системи теплоізольованих труб Uponor. Вони призначені для підключення споживачів тепла до теплових генераторам, наприклад котельним. Системи поверхневого опалення та охолодження, призначені для використання в тваринницьких комплексах, є зручною, безшумною та ефективною альтернативою традиційним системам. Вони забезпечують ідеальний температурний режим усередині приміщення, що є важливим елементом для вирощування здорового поголів'я худоби та збільшення його продуктивності.
Низькотемпературні системи ідеально підходять для використання джерел геотермальної енергії. Компанія Uponor виконує супровід ваших будівельних проектів на всіх етапах, від початкового проектування до технічного обслуговування.
Албавілла Італія

Італія, м Альбавилла. Нова модель будівництва і способу життя

Місто Альбавилла розташований на пагорбах між Комо і Лекко. У цьому мальовничому куточку компанія «Трамарін» звела район з будинків стрічкової забудови. Основною метою компанії стало будівництво будинків, які, відповідно до законодавчих норм Італії, мали б найвищий клас енергозбереження (A і B). Першим ділом, будинки вишикували в лінію так, щоб максимально використовувати сонячну енергію. З особливою увагою підійшли також до теплоізоляції стін і якістю жалюзі, щоб добитися максимально низькою емісії тепла. Кожен будинок був також обладнаний конденсаційним котлом, системою сонячного опалення та низькотемпературної системою підлогового опалення від компанії Uponor.
Закрити