Рішення для офісних будівель

 • Uponor office building outside view for web
 • офісна будівля робоче місце
 • офісна будівля мала
 • офісна будівля H2

Еко-ефективні опалювальні системи для створення здорового і сприятливого клімату в приміщенні

Вибір систем Uponor - це комплексний і безпечний вибір для монтажу систем опалення, охолодження та водопостачання. При здійсненні монтажу вони забезпечують високий ступінь безпеки та гнучкості, заощаджують час і допомагають уникнути проблем під час експлуатації.

Використання в будівлях комерційного призначення систем поверхневого опалення та охолодження, є безшумною та енергозберігаючої альтернативою традиційним системам і дозволяє забезпечити достатній рівень комфорту. Водяні системи вбудовуються в конструкцію будівлі, що дозволяє помітно збільшувати його корисну площу, при цьому геть відсутні виступаючі або обридлі опалювальні прилади, з'являється свобода для внутрішнього дизайну приміщень. При такому використанні систем стелі, підлоги або стіни служать в якості великих поверхонь для променевого опалення або охолодження, що забезпечує максимальний комфорт при мінімальній витраті енергії.

Ці системи дозволяють звести до мінімуму циркуляцію повітря, в приміщенні відсутні протяги і, відповідно, циркуляція пилу. У поєднанні з роботою гарної системи вентиляції поверхневі системи створюють здоровий і сприятливий клімат в приміщенні.

Компанія «Упонор» пропонує систему стояків, яка забезпечує комплексне рішення для широкомасштабних проектів, пов'язаних з установкою водопровідних систем, що відповідають високим санітарно-гігієнічним вимогам. Дане рішення може бути також використане для подачі та повернення води в системах поверхневого опалення. В наявності є всі системні компоненти, необхідні для проведення комплексних робіт з монтажу водопроводу, починаючи з бойлеру і закінчуючи місцем водоспоживання.

Завдяки меншій кількості механічних частин знижуються річні витрати на експлуатацію та технічне обслуговування системи, загальні витрати електроенергії, а ретельні розробка та проектування допоможуть також знизити інвестиційне навантаження.

  • Обираючи Uponor, Ви отримуєте наступні переваги:

   • Наші системи - це кращий вибір для найвищого рівня будівельних робіт і комфорту
   • Наші системи комплектуються різноманітними технологіями з’єднань, починаючи зі стояків і закінчуючи фітингами для підключення самого віддаленого крану
   • Наші системи відрізняються простотою монтажу і при цьому відповідають найвищим санітарно-гігієнічним нормам

   Компанія «Упонор» пропонує  системи, до складу яких входить все необхідне для відповідності найвищим стандартам і вимогам.

   Для отримання більш детальної інформації про пропоновану компанією «Упонор» продукції замовте наш інформаційний бюлетень.

  • Обираючи Uponor, Ви отримуєте наступні переваги:

   • Наша еко-ефективна технологія легко інтегрується в Вашу будівлю
   • Наші системи опалення та охолодження дозволяють знизити витрати за термін служби
   • На наші системи поширюється 10-річна гарантія
   • Наші системи дозволяють домогтися оптимального температурного комфорту і створити приємні умови роботи

   Завдяки нашим рішенням ми створюємо комфортні умови для роботи на об'єктах нерухомості комерційного призначення. Якщо співробітники відчувають себе комфортно, то їх продуктивність значно вище, а якщо і клієнтам комфортно, то вони поводять себе більш невимушено, що сприяє процвітанню Вашого бізнесу.

  • Обираючи Uponor, Ви отримуєте наступні переваги:

   • Ми пропонуємо  системи опалення та водопостачання від одного виробника
   • Наші системи можна використовувати у поєднанні з джерелами відновлюваної енергії та природного охолодження
   • У довгостроковій перспективі наші системи допомагають скоротити витрати за термін служби
   • Наші системи допомагають отримати для будівлі екологічний сертифікат в таких системах, як LEED, BREEAM або DGNB

   Рівень низького енергоспоживання досягається за рахунок середньої робочої температури води (18-28 ° C), яка близька до температури навколишнього середовища. Завдяки цьому підвищується ефективність роботи таких джерел тепла, як теплові насоси, та існує можливість використання джерел відновлюваної енергії та природного охолодження. Від початку і до кінця компанія «Упонор» залишається Вашим партнером у реалізації всіх цих рішень.

   Для отримання більш детальної інформації про пропоновану компанією «Упонор» продукції замовте наш інформаційний бюлетень.

офісна будівля

Німеччина, м. Гамбург. Будівля Ericusspitze Spiegelhaus

Нова штаб-квартира компанії, що входить до складу медіа-групи «Шпігель» розташована в будівлі Ericusspitze, що в м. Гамбург, Німеччина. Основна система опалення та охолодження в новій будівлі медіаконцерну «Шпігель Груп» реалізована із застосуванням модулів Uponor Contec, які активують теплову енергію залізобетонниого перекритя будівлі. При реалізації загальної концепції річна потреба будинку у первинній енергії дорівнює менше 100 кВт/год. на квадратний метр площі. Для з'єднання труб на площі 3000 метрів використовувалися компоненти системи Uponor Quick & Easy.

Закрити