Ідеальна система водопостачання та під'єднання радіаторів для кожного будинку

  • Питна вода на кухні
  • Водопостачання у ванній кімнаті
  • Миття рук

Надійність та зручність на довгі роки

Безпечне постачання та доставка свіжої питної води, одного з основних джерел життя, є наріжним каменем у питаннях будівництва або реконструкції Вашого будинку. Будучи визнаним лідером ринку у сфері розробки інноваційних та надійних водопровідних систем, компанія Uponor присвятила десятиліття своєї діяльності постачанню універсальних систем забезпечення чистою водою, від магістрального водогону до крану споживача, систем, які відрізняються безпекою, надійністю і простотою монтажу.

Гнучкі труби з тривалим терміном служби

Трубопровід - це пакувальний матеріал для питної води. Для виготовлення наших труб, будь це труби PEX-a або багатошарові композиційні труби, Uponor гарантовано використовує тільки найбільш сучасні матеріали. Всі трубопроводи від компанії Uponor стійкі до впливу корозії і виготовлені в точній відповідності стандартам, що дозволяє їм витримувати довготривалу дію високої температури і тиску при роботі водопровідних систем.

Надійні фітинги для надійного та безпечного монтажу

Ключем до будь-якого успішного монтажу водопровідної системи є організація з'єднань. Асортимент інноваційних фітингів Uponor забезпечить надійні з'єднання, а перевірений часом послужний список продукції захистить Вас від неприємних сюрпризів.

Наші системи дозволяють відповідати найсуворішим вимогам безпеки, комфорту і простоти монтажу. Отримайте вигоду з ефективного і зручного монтажу, використовуючи якісну та надійну з'єднувальну арматуру Uponor для водопровідної мережі, яка відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам.

системи водопроводу

Простота та надійність монтажу систем водопостачання

  • Стійка до впливу корозії
  • Надійна і безпечна система з'єднань
  • Гнучка для простоти монтажу
  • Широкий вибір труб та з'єднань для вирішення всіх завдань
  • Зберігає тепло в системі гарячого водопостачання
  • Зберігає свіжість води і захищає її від сторонніх запахів

Оберіть свою систему водопостачання

Універсальна система прес-фітингів для надійності монтажу
Система Q & E для простого і герметичного монтажу
Система RTM: інноваційна і унікальна концепція, інструмент всередині
Пре система з фітингом
Наша інноваційна система прес-фітингів і композиційних труб об'єднала в собі всі перевваги металевих і пластикових труб, залишивши в минулому всі недоліки.

 

Детальніше
Фітинги та кільця Quick and easy

Система Q & E - це унікальна та інноваційна розширювальна система з'єднань від Uponor, яка гарантує надійне і герметичне з'єднання з мінімальною втратою тиску. У даній системі використовується ефект пам'яті труб Uponor PE-Xa

Детальніше

З'єднувальні індикатори, без залежності від будь-яких інструментів,система RTM технологіі відмінно працює з трубами Uponor MLCP, щоб ви могли зробити професійний, надійний і швидкий монтаж.

Детальніше
Закрити