Універсальні рішення для безпечного та простого монтажу систем радіаторного опалення

  • Підключення радіаторів I
  • Підключення радіаторів  II
  • Підключення радіаторів швидко та просто

Швидкий та економічний монтаж систем опалення

Найширший асортимент компонентів для підключення радіаторів опалення дозволяє компанії Uponor запропонувати все, що необхідно для надійного і швидкого монтажу. Універсальність системи Uponor - це саме те, що робить її найкращим вибором для реалізації Ваших планів, незалежно від того, чи плануєте Ви обладнати новий будинок або ремонтувати вже існуючий.

Ми представляємо на ринку повний асортимент системних компонентів для всіх необхідних видів радіаторного підключення, будь це класична система з термостатичними радіаторними клапанами (регулювання за допомогою ТРК) чи колекторна система для оптимізованого розподілу і зонального управління.

Широкий вибір труб і компонентів для підключення і зарекомендувавший себе асортимент аксесуарів дозволяють забезпечити візуально привабливий і професійний монтаж - в житлових будинках, а також будівлях великої площі.

Uponor пропонує два способи підключення радіаторів опалення, кожен з яких дозволяє скоротити час, що відводиться під монтажні роботи. Незалежно від того, оберете Ви систему MLCP або PE-Xa, Uponor надасть Вам комплексну систему, яку можна запросто скомбінувати з усіма наявними на ринку типами радіаторів.

Підключення радіаторів  teaser I

Надійні з'єднання для всіх типів радіаторів

  • Різномаіття компонентів для вирішення різних завдань при монтажу
  • Простота планування, мала втрата тиску
  • Простота підготовки специфікацій з падіння тиску і розрахунку розмірів

Оберіть свою систему радіаторного опалення

Універсальна система прес-фітингів для надійності монтажу
Система Q & E для простого і герметичного монтажу
Революційна система фітингів Uponor RTM
Seamless SACP is the latest generation of MLCP technology
Пре система з фітингом

Наша інноваційна система прес-фітингів і композиційних труб об'єднала в собі всі переваги металевих і пластикових труб, залишивши в минулому всі недоліки.

Детальніше
Фітинги та кільця Quick and easy

Система Q & E - це унікальна та інноваційна розширювальна система з'єднань від Uponor, яка гарантує надійне і герметичне з'єднання з мінімальною втратою тиску. В даній системі використовується ефект пам'яті труб Uponor PE-Xa.

Детальніше

Концепція «Інструмент всередині» для швидкого та надійного підключення систем радіаторного опалення

Детальніше

The next generation of multilayer composite technology is Uponor Seamless Composite pipe - made with a unique single continuous extrusion process, developed by Uponor, that gives unbeaten flexibility and bendability for the ultimate installation experience.

 

Seamless SACP
Закрити