Системи теплоізольованих трубопроводів

  • Система попередньо ізольованих трубопроводів

Сучасні рішення для локального розподілення тепла

Сучасні рішення в галузі локального розподілення тепла повинні відповідати найсуворішими вимогам  щодо безпеки, надійності, міцності та ефективності.

Компанія «Упонор»  пропонує системи попередньо теплоізольованих  труб для мереж опалення та охолодження. Ці системи можуть використовуватися для виконання різних задач, включаючи вторинні мережі систем центрального опалення, підводку до житлових будинків, галузь біоенергетики, заводи по виробництву біогазу та мережі систем центрального охолодження. Монтування мережі можливо виконувати швидко та ефективно, навіть в найбільш складних умовах на місцях виконання робіт.

Системи попередньо ізольованих труб Uponor зарекомендували себе, як надійні, інноваційні, гнучкі та рентабельні системи, що призначені для транспортування будь-яких рідин всередині будівель, і назовні. Система також включає повний асортимент продуктів для організації водопостачання господарсько-питних потреб. Властивості її матеріалу забезпечують тривалий термін експлуатації, а незначна вага труб, та їх гнучкість дозволяють легко і швидко виконувати монтаж, навіть якщо на шляху зустрічаються перешкоди і заокруглені кути.

гаряче водопостачання

Швидкий підбір труб і комплектуючих для теплопостачання, гарячого і холодного водопостачання котеджу

Постачання тепла переваги

Коротко про систему:

  • Системи для опалення, охолодження та водопостачання
  • Безпечні, випробувані та надійні рішення
  • Відмінні характеристики гнучкості труб дозволяють виконувати монтаж легко і швидко
  • Не потребують застосування спеціальних інструментів
  • До 200 м суцільного монтажу без необхідності додаткових з'єднань
  • Відсутність накипу забезпечує робочій трубі 50-річний строк служби

Оберіть необхідну групу товарів із розділу локальне розподілення тепла:

Теплорозподілююча мережа
Холодорозподільна мережа
Гаряче водопостачання
Холодне водопостачання
Постачання тепла

Труби Uponor Thermo і Quattro є ідеальним рішенням для розподілення мережевої води в локальних мережах чи для підключення комплексів будівель та окремих житлових забудов.

Детальніше
Холодна вода service

Система Uponor Supra – це ідеальне рішення для мереж транспортування холодної води або стічних вод. Альтернативним рішенням для розподілення мережевої та холодної води  в локальних мережах є система Uponor Thermo.

Детальніше
гаряче водопостачання

Система труб Uponor Aqua – Ваш гнучкий експерт для транспортування гарячої водопровідної води. В цьому секторі транспортування їй немає рівних по швидкості, безпечності та рентабельності використання.

Детальніше
Холодопостачання

Система Uponor Supra відрізняється своєю універсальністю та застосовується для транспортування холодної питної води або стічних вод. Можлива додаткова установка теплового електрокабелю, який забезпечує транспортування питної води навіть при найнижчих температурах зовні.

Детальніше
Закрити