Системи керування температурою носія на подачі дозволяють проводити монтаж швидко та ефективно

  • Контроль температури водопостачання

Пульт керування Uponor для контролю температури носія на подачі

Індивідуальне управління температурою в приміщенні можна стовідсотково гарантувати лише в тому випадку, якщо в будь-який момент доступна необхідна температура гарячої або холодної води. Клімат-контролер Uponor C-46 для систем опалення / охолодження бере на себе турботу про управління температурою подачі за допомогою вимірювання атмосферних умов. Управління температурою подачі - це рішення, яке підійде для будь-яких потреб: опалення, охолодження або очищення зовнішньої території від снігу та льоду. На вибір пропонуються окремі компоненти або центральний пульт керування в зборі і готовий до експлуатації негайно після підключення.

Uponor пропонує широкий асортимент модулів керування температурою подачі. Їх монтаж швидкий і складнощів з ним не виникає. Дані системи дозволяють ефективно керуваня температурою подачі і разом з системами управління Uponor скорочують споживання електроенергії. Для обслуговування різних контурів системи поверхневого опалення модулі встановлюються центрально в котельні або віддалено на розподільному блоці. Для охолодження можна встановити до шести датчиків вологості, що дозволить уникнути вогкості в процесі охолодження будинку або офісу.

Рішення Uponor в області систем управління та компоненти для управління температурою носія на подачу засновані на модульній концепції. Вони можуть використовуватися в системах опалення та / або охолодження практично у всіх типах будівель, починаючи від односімейних будинків і закінчуючи бізнес-центрами.

Закрити