Безпровідна автоматика

  • Uponor DEM controls

Чутливий контроль температури в житлових приміщеннях

Чутливий контроль температури в житлових приміщеннях
Системи управління для підлогового опалення, котрі випускаються корпорацією Uponor, дозволяють встановлювати температуру у відповідності з Вашими індивідуальними побажаннями. Завдяки безпровідній технології, кімнатний радіотермостат Т-75 функціонує незалежно від свого місця розташування.

Безпровідна система управління Uponor
Термодатчик сприймає температуру майже так само, як людина: датчик реєструє і температуру повітря, і теплове випромінювання. Для дизайну датчика спеціально був обраний сірий колір, щоб він міг максимально точно вимірювати теплове випромінювання сонячного світла та освітлювальних приладів. При вимірюванні температури сірий колір датчика сприймає температурні зміни майже так само, як і людина. Радіотермостат призначений для визначення середнього значення між температурою повітря і температурою теплового випромінювання. Панель управління запам'ятовує заданий температурний рівень комфорту в приміщенні і оперативно реагує на сприйняту температуру. Безпровідну технологію можна застосовувати не тільки при будівництві нових будівель, її легко можна змонтувати під час ремонту або при реконструкції.

Технологія управління, орієнтована на майбутнє
Нові безпробідні засоби управління так само надійні і прості в мантуванні, як і звичні провідні. Однак є одна значна відмінність: корпорація Uponor розробляє свої системи управління, орієнтовуючись на майбутнє. Нові безпровідні системи управлінняUponor засновані на стандарті KNX, який є провідним відкритим стандартом для електронних систем автоматизації побутової техніки та інженерного устаткування будівель. Цей стандарт означає, що кілька функцій побутового обладнання можуть бути об'єднані. Системи контролю Uponor дають Вам можливість скористатися перевагами цієї нової технології.

Uponor DEM controls group

Коротко про безпровідну систему

  • Функція автоматичного балансування
  • Комфортні налаштування для швидкої реакції
  • Час реакції до 25% швидше
  • Економія енергії до 12%
  • Аналіз подачі для легкого виявлення помилок
  • Віддалений моніторинг через додатковий SMS-модуль
Закрити