Унікальна та інноваційна система Uponor Riser

 • Фітинги райзер
 • монтування під стелею Riser
 • Riser система з труб та фітингів
 • Riser - швидка та легка система
 • Зєднання райзер швидко та легко готові до роботи

Ефективний спосіб монтажу стояків

Водопровідно-каналізаційна мережа - це артерії будівлі. З іх допомогою у кожну точку будівлі поставляється необхідну кількість гарячої або холодної води. Люди залежні від роботи цих систем. Ці системи - серце, яке підтримує оптимальне функціонування цілої будівлі.

Використовуючи модульну систему Uponor Riser можна забути про монтаж стояків, як про складне завдання. Інноваційна система Uponor Riser дозволяє скоротити час робіт як з планування, так і з будівництва, оскільки для зберігання та обробки потрібна менша кількість будівельних компонентів. Також швидше і простіше відбувається процес приєднання труб.

Вибір модульної системи Uponor Riser з фітингами MLCP все частіше стає основним при реалізації багатьох проектів світового класу. У цій унікальній системі використовується всього 26 компонентів, що дозволяють використовувати більше 300 комбінацій фітингів діаметром до 110 мм. Її відмінною особливістю є механізм «засувки», який дозволяє обходитися без обпресування в «положенні над головою».

У завершених будівлях труби систем водопостачання приховані в стінах або під стелею. Найчастіше вони не завжди прокладені по прямій, а розташовуються відповідно до задумки архітектора або обходять місця закладки інших труб або кабелів. У таких випадках модульна система Uponor Riser є ідеальним рішенням. Вона також відповідає основним вимогам, що пред'являються до якості системи водопостачання. Принцип модульної побудови разом з перевіреною прес-технологією роблять цю систему ідеальною для вирішення всіх можливих завдань при розмірах до 110 мм. І все це за допомогою всього 26 компонентів!

Модульна система Uponor Riser відкриє для Вас нові можливості на всіх етапах, від проектування до монтажу.

Riser - крок 1 опресування фітинга

Коротко про модульну систему Riser

 • Система вражає своїми перевагами ще до монтажу
 • Простіше, швидше і ефективніше для отримання кращих результатів
 • Менша кількість елементів для виконання всіх завдань
 • 26 компонентів - достатньо для устрою всієї системи
 • Не потрібно обпресовувати над головою
 • Немає необхідності в спеціальних інструментах
 • Монтаж проходить швидше, простіше і гнучкіше

Варіанти монтажу стояків

Модульна система Riser для швидкого та безпечного монтажу
Універсальна система прес-фітингів для надійності монтажу
Система Q & E для простого та герметичного монтажу

Модульній системі Uponor Riser притаманна унікальна модульна конструкція, що дозволяє в значній мірі ефективно і продуктивно проводити проектування, планування, монтаж і управління запасами.
В даній інноваційній системі потрібно лише 26 компонентів, щоб організувати більш 300 різновидів з'єднань.

Детальніше

Наша інноваційна система прес-фітингів та композиційних труб поєднала в собі всі переваги металевих і пластикових труб, залишивши в минулому всі недоліки. Кольорове маркування і випробувана безпека дозволяють проводити монтаж максимально ефективно.

Детальніше

Система Q & E - це унікальна та інноваційна розширювальна система з'єднань від Uponor, яка гарантує надійне і герметичне з'єднання з мінімальною втратою тиску. В даній системі використовується ефект пам'яті труб Uponor PE-Xa.

Детальніше
Закрити