Елегантний кімнатний термостат для природнього комфорту та максимальної енергоефективності

Smatrix Style вимірює всі поточні температурні потоки в приміщенні, щоб досягти оптимального рівня променевого опалення чи охолодження.

26.06.2017

Smatrix Style thermostat   Smatrix Style

  • Елегантний, компактний термостат – це складова комплексної інтелектуальної системи управління Smatrix
  • Ультра-чутливі сенсори фіксують температуру повітря, вологість, а також рівень теплового випромінювання
  • Витончений привабливий дизайн бездоганно впишеться в будь-який стиль інтер'єру

Uponor з гордістю презентує Smatrix Style - елегантний, тонкий термостат, який поєднує сучасний дизайн та новітні технології вимірювання. Як складова інтелектуальної системи керування Smatrix для систем опалення та охолодження, термостат в безперервному режимі відслідковує всі поточні показники мікроклімату, підтримуючи оптимальну температуру в приміщенні та забезпечуючи природній комфорт і максимальну енергоефективність. Ультра-чутливі сенсори фіксують як температуру повітря, так і рівень теплового випромінювання, тому системи поверхневого опалення та охолодження працюють з надзвичайною швидкістю і точністю. В той же час, привабливий і витончений дизайн приладу, його стильні риси та лінії, гармонійно та ненав’язливо прикрасять будь-яке приміщення. 

Висококласний кімнатний термостат пропонується в чорному та білому кольорах та має ощадливий монохромний екран високої роздільної здатності. На дисплеї можна побачити як задану температуру, так і поточні параметри температури та вологості. Навіть в умовах яскравого сонячного світла зображення буде чітким і з мінімальними енергозатратами. Налаштування дуже прості та інтуїтивно зрозумілі, адже виконуються трьома боковими кнопками. Всі ці функції доступні також з центральної панелі системи Smatrix або навіть зі смартфону. Тепер ви зможете налаштувати собі комфортні умови ще до приїзду додому.

Велику кількість високотехнологічних цифрових сенсорів та інших елементів вдалося розмістити в невеликій панелі товщиною менше 10 мм. Як уже зазначалося, крім сенсора температури також присутній сенсор вологості, який гарантує запобігання конденсації під час роботи системи охолодження.
До термостата можуть бути додатково приєднані: датчик зовнішньої температури, датчик температури поверхні або датчик температури теплоносія.
Пропонуємо бездротові та дротові варіанти кімнатного термостату, що легко інтегруються у системи Smatrix Wave, Wave PLUS, Base і Base PRO.

Існує ще більш компактна версія термостату розмірами всього 55 x 55 мм, що інтегрується в загальну систему керування. Ця версія також доступна в чорному і білому кольорах, але не має дисплею, тому може керуватися лише через центральну панель (Smatrix Base PRO і Smatrix Wave) або смартфоном (тільки Smatrix Wave PLUS).

Для максимального комфорту та енергоефективності інтелектуальні системи Smatrix мають функцію автобалансування. Вона безперервно контролює та аналізує всі дані, що надходять з кожного приміщення, як по опаленню так і охолодженню, і забезпечує постачання по кожному контуру тільки оптимальної кількості енергії. Цим ми досягаємо до 20% економії в порівнянні з системами без автобалансування, полегшуємо та прискорюємо гідравлічні та програмні налаштування, зменшуючи до мінімуму вплив людського фактору та інших об’єктивних та суб’єктивних факторів.


Про Uponor

Uponor – провідний світовий виробник новітніх систем і рішень в галузі постачання питної води, енергоефективних систем опалення та охолодження та надійний партнер при виконанні великих інфраструктурних проектів. Компанія задіяна в будівельному секторі багатьох ринків світу – від приватного та комерційного до промислового та житлового будівництва. Uponor має близько 3 900 співробітників в 30 країнах, в основному в Європі та Північній Америці. В 2016 оборот компанії склав близько 1.1 мільярда євро. Центральний офіс знаходиться в Фінляндії. Uponor зареєстрований на біржі цінних паперів Nasdaq, Helsinki.

Повернутися до новин
Закрити