Місія та стратегія

  • Бачення та стратегія компанії

Покращення умов життя людини

Основною метою компанії Uponor є співпраця з професіоналами для покращення умов життя людини. У приватних, комерційних і громадських зонах, наша продукція допомагає створювати умови, в яких люди отримують задоволення від життя і роботи. Ми співпрацюємо з професіоналами і допомагаємо побудувати більш надійне майбутнє. Тісно співпрацюючи з професіоналами в будівельній галузі, ми хочемо дати їм більше, запропонувати їм щось особливе - все, що допоможе їм домогтися більшого і досягти успіху незалежно від проекту.

Місія
Наші рішення покращують життя людей по всьому світу.

Метою компанії Uponor є покращення умов життя людей c допомогою високоякісних рішень для мікроклімату приміщень, водопостачання та зовнішніх інженерних систем, що підвищують комфорт до нового рівня, що допомагають зберігати природні ресурси, енергоефективні та безпечні у використанні.

Являючись лідируючим брендом в своїй галузі, компанія Uponor прагне до сталого, безперервного і прибуткового зростання і зміцнення своєї переваги в ключових країнах.

Стратегія
Починаючи з 2003 року, стратегія компанії Uponor сконцентрована на трьох основних напрямках: зростання, зміцнення позицій бренду і операційна ефективність. Компанія Uponor сконцентрувала свої зусилля на цих трьох основних напрямках, що створило міцну основу для прибуткового зростання в майбутньому.

Однією із стратегічних цілей компанії Uponor є робота в тих сегментах і ринках, де вона може зайняти стійку ринкову позицію. Діяльність компанії сконцентрована в Європі та Північній Америці, але у неї також є оперативні підрозділи на Близькому Сході і в Азії.

Бренд Uponor
Допомога нашим клієнтам у покращенні умов життя з дотриманням принципів сталого розвитку лежить в основі бренду Uponor. У міру того, як змінюються стандарти та стилі, змінюються і очікування людей. Компанія Uponor хоче бути надійним партнером, якому довіряють, до якого звертаються люди, щоб отримати правильне обслуговування та якісну продукцію, що задовольняє їхні потреби.

Все це втілює те, що ми маємо на увазі, кажучи, що компанія Uponor дає «трохи більше».

Занчення_Uponor_тизер

У роботі компанія Uponor керується своїми цінностями.

Наріжним каменем у діяльності компанії Uponor є розуміння і задоволення потреб клієнтів. Наші цінності - це основні аспекти в досягненні цього, а також розвиток нашого бренду.

Закрити