Ланцюг поставок

  • Процес лиття
  • Логітсика компанії
  • Інфраструктура компанії

Компанія Uponor задовольняє потреби своїх клієнтів

Метою ланцюга поставок компанії Uponor є оперативна поставка нашим клієнтам високоякісної продукції і систем. Постачання, планування, виробництво, якість, зберігання і транспортування - це ланки в узгодженій системі поставок, призначеній для того, щоб гарантувати, що пропонована нами продукція грає ключову роль в системах, що встановлюються для поліпшення життя людей.

Ми безперервно розвиваємо нашу систему поставок, що дозволяє нам поставляти продукцію всім нашим клієнтам оперативно, вчасно, повністю і з дотриманням принципів безпеки. Наші сфокусовані виробничі потужності і положення лідера забезпечують нам «критичну масу», ці два фактори дають нам конкурентну перевагу в наших численних технологіях, забезпечуючи додатковий масштаб якості та цінності наших пропозицій.

Ключові пункти в нашій системі поставок володіють багаторічним спадщиною технологічного розвитку та досвіду. Технологія виробництва зшитого поліетилену PEX, за методом Енгеля,  була розроблена у м. Вірсбо, Швеція; технологія виробництва багатошарових зварних труб з'явилася у м. Целла-Меліс, Німеччина. Обидва пункти становлять потужності з виробництва труб, сконцентровані на відповідних технологіях. З 1965 року ми також здійснюємо виробництво пластикових профілів  і ливарного формування  у м. Настола, Фінляндія.

Закрити