Дослідження і технологія

  • Науково-технічні лабораторії
  • Дослідження і технології   управління опаленням Uponor
  • Дослідження і технології водопостачання

Досвід, що лежить в основі

Продукція компанії Uponor представляє собою якість, надійність і професійний дизайн. Вона зазвичай використовується там, де важливим є тривалий термін служби; часто це внутрішня частина будівель без прямого доступу.

Протягом тривалого періоду часу компанія Uponor накопичила унікальний досвід і ноу-хау в розробці, виробництві та використанні систем пластикових труб для водопостачання, обігріву та зовнішніх інженерних систем. Розуміння потреб клієнтів, досвід і поглиблені науково-технічні знання дизайну продукції, того, які матеріали використовувати, як їх виробляти, встановлювати, експлуатувати і обслуговувати, дає компанії Uponor надійну платформу для розвитку інновацій, забезпечуючи комфорт клієнтів.

Ми впевнені, що для збереження ресурсів для майбутніх поколінь необхідно враховувати принципи сталого розвитку при плануванні будівель. Нашою метою є створення інноваційних систем, які споживають менше енергії,  знижують обсяг відходів,  зберігають конструкції і навіть рятують життя. Ми розробляємо процеси, що гарантують безпеку, довговічність, низьке споживання енергії і мінімально можливе навантаження на навколишнє середовище.

Компанія Uponor встановлює найвищі стандарти виробництва, установки і використання наших рішень для водопостачання, обігріву та зовнішніх інженерних систем. Але ми не можемо здійснювати це все поодинці, ось чому ми співпрацюємо з професіоналами в будівельній галузі.

 

Закрити