Компанія Uponor у світі

 • Uponor у світі
 • Uponor сервіс у світі

Галузі, які ми обслуговуємо

Компанія Uponor пропонує інноваційні рішення для житлових, комерційних та промислових об'єктів будівництва, а також для цивільного будівництва. Ми обслуговуємо як області новобудов, так і області реконструкцій. Наша конкурентна сила полягає в широкій географічній присутності, глибокому знанні галузі, багаторічному досвіді в обслуговуванні клієнтів в сфері опалення, охолодження та водопостачання, а також у нашому прагненні задовольнити вибагливі вимоги наших клієнтів професійним чином.

Мережа професіоналів компанії Uponor широка і географічно розгалуджена, що забезпечує обслуговування, яке не має аналогів в своїй галузі і на яке можуть розраховувати наші клієнти. Завдяки відданим співробітникам, місцевій присутності і підтримкі клієнтів більш ніж в 30 країнах, ми до ваших послуг по всьому світу.

Продукцію компанії Uponor можна придбати у провідних дистриб'юторів або у вигляді проектів «під ключ».

  • Невпомітний комфорт - Рішення для мікроклімату приміщень

  • Ми пропонуємо широкий спектр комплексних систем променевого опалення, охолодження та вентиляції, котрі формують основу здорового і комфортного мікроклімату приміщень. Наші рішення допомагають знизити споживання енергії і дозволяють ефективно використовувати поновлювані джерела енергії для опалення та охолодження будівель.

   Системи внутрішнього клімату
  • Надійність та найвища якість - Рішення для водопостачання

  • Наш набір рішень для водопостачання включає системи для низки потреб, таких як подача питної води в будівлях або між будівлями або підведення тепла до радіаторів. Системи водопостачання компанії Uponor забезпечують безпечні та легкі з'єднання, гнучкий дизайн, а також багатоцільове використання, високу стійкість до коливань якості води, малу вагу та простоту монтування.

   Системи водопостачання
  • Екологічно безпечні рішення - Зовнішні інженерні системи

  • Наші надійні пластикові рішення забезпечують екологічно безпечну обробку свіжої та відпрацьованої води в міських та заміських зонах, як для Вас, так і для майбутніх поколінь. Завдяки своєму збільшеному терміну служби наші надійні та безпечні системи подачі та зберігання чистої води, дощової води і стічних вод допомагають знизити витрати на монтування та обслуговування.

   Попередньо ізольовані системи труб

Партнерство з Uponor

Ми пропонуємо світовий досвід, якість, ноу-хау та довгострокову співпрацю, яка стане вигідною для наших партнерів.

Закрити