Компанія Uponor в якості партнера

 • Uponor як партнер

Рішення, послуги та виконання на кожному етапі проекту

Відправною точкою діяльності компанії Uponor є передача наших цінностей клієнтам і партнерам. Ми концентруємо увагу на довгостроковій співпраці, будучи надійним партнером і пропонуючи рішення, що дозволяють клієнтам досягати успіху в їх бізнесі. Нашою кінцевою метою є співпраця з іншими професіоналами з метою поліпшення умов життя людей.

Компанія Uponor володіє багаторічними традиціями і великими знаннями в якості постачальника систем водопостачання, мікроклімату приміщень і зовнішніх інженерних систем. Але продукція є лише одним аспектом компетентності компанії Uponor. Справжня додаткова цінність лежить у повному пакеті: передбаченні потреб клієнтів, допомозі клієнтам у досягненні рішень, ідеальних для їхніх проектів та наданні чудового обслуговування.

Успіх компанії Uponor залежить від успіху наших професійних партнерів, ось чому якість для компанії Uponor складається з багатьох різних аспектів: підтримка, обслуговування клієнтів, довготривала надійність і якість продукції та багато інших. Дійсний першопроходець в області пластикових і композитних систем водопостачання та променевого опалення та охолодження, Uponor став відомий як бренд, якому можна довіряти, по всьому світу. Спроектовані, встановлені і експлуатовані належним чином, системи компанії Uponor прослужать також довго, як і будови, в яких вони встановлені.

Компанія Uponor приділяє величезну увагу освіті та навчанню монтажників і підрядників у монтуванні продукції компанії Uponor, щоб досягти надійної установки як в житлових і комерційних будівлях, так і в муніципальних зовнішніх інженерних системах. Щорічно більше 20 000 днів навчання виділяється для ключових цільових груп, таких як підрядники, монтажники, проектувальники, фахівці, що визначають специфікації, і власники нерухомості.

  • Ми пропонуємо світовий досвід, якість, знання і тривале партнерство, від якого Ви, як партнер, зможете отримати вигоду. Коли Вам необхідна підтримка, ми поруч, щоб допомогти Вам по телефону, при особистій зустрічі або на будівельному майданчику, на всіх етапах проекту, від первинної ідеї до здачі.

  • У будівельних проектах найважливіші рішення приймаються задовго до складання перших планів. На етапі розробки і планування ми підтримуємо інвесторів, розробників і постачальників будівельних послуг, щоб вони могли почати роботу у вірному напрямку, надаючи їм альтернативні системні рішення. Даючи попередні оцінки інвестиційних та поточних витрат, ми допомагаємо створювати надійну фінансову основу проекту. Наші послуги включають допомогу при виборі підготовлених та кваліфікованих дизайнерів, націлених на забезпечення високоякісних результатів. Ми також надаємо допомогу в проведенні ефективного маркетингу, спрямованого на пошук кінцевих користувачів планованої будівлі.

  • Від задуму до будівництва проект повинен враховувати всі деталі і складність сучасних методів будівництва. На додаток до спеціалізованих науково-технічних знань, ефективні комп'ютеризовані інструменти вкрай важливі для виконання цього завдання. Професійні проектувальники виграють завдяки нашому навчанню, зразкам проектів і засобам проектування рішень для опалення та охолодження, водопостачання та зовнішніх інженерних систем.

  • Суть будівництва полягає у втіленні планів в реальність. Ефективність доставки, логістики, продукції та установки стає вкрай важливою. Якість і легкість монтуванні нашої продукції відомі у всьому світі. Крім того, наше навчання монтажників створює основу для швидкої і надійної установки. Постачальникам будівельних послуг ми пропонуємо допомогу в плануванні та координації доставки і логістики з метою запобігання проблем в процесі будівництва. Ми забезпечуємо якість робіт з установки на всії етапах з безперервною технічною підтримкою і кінцевої перевіркою установки.

  • Наприкінці будівництва починається використання будівлі - життєво важливий етап, що включає остаточне затвердження будівельних робіт і закладає передумови для ефективної експлуатації та технічного обслуговування. На стадії введення в експлуатацію ми допомагаємо нашим партнерам перевірити бажану продуктивність наших систем. Повна і точна остаточна документація з систем завжди надається клієнтові. Наше навчання дозволяє професіоналам у сфері будинкоуправління забезпечити безперебійну та безаварійну експлуатацію. Ми пропонуємо допомогу в експлуатації, оптимізації та можливої ​​модернізації наших систем - і не тільки сьогодні і завтра, але протягом усього терміну служби будівлі.

Закрити