Взаємодія з суспільством

  • Співпраця з Uponor

Брати відповідальність

Ми розуміємо, що тільки об'єднавши власні ресурси із зовнішніми зацікавленими особами, ми зможемо побудувати стійкесуспільство для майбутніх поколінь. Наша діяльність варіює від партнерства з професіоналами в будівельній галузі до співпраці з науковими спільнотами. Впроваджуючи принципи сталого розвитку в будівельній галузі, ми маємо можливість зробити внесок у передовий досвід сталого будівництва, а взаємодіючи з науковими спільнотами, ми отримуємо можливість допомагати розвитку майбутніх лідерів сталого будівництва.

Збереження наших природних ресурсів вкрай важливо для рослин, тварин і всього людського суспільства. Ми є активним партнером SIWI - Стокгольмського міжнародного інституту води і Стокгольмської водної премії. Ця щорічна премія вручається особам, які зробили неоціненний внесок у збереження та захист водних ресурсів, а також поліпшення життя всіх мешканців планети та екосистем, таким чином, приєднуючить до наших спроб поліпшити умови життя людини.

На національному та місцевому рівнях ми приймаємо участь в незліченній кількості організацій та заходів, які виконують одну й ту ж місію. Ця кількість включає такі великомасштабні програми допомоги, як Make It Right з будівництва безпечних, стійких і доступних будинків для працюючих сімей, і реабілітація жителів Нового Орлеана після урагану «Катріна», і малі, але не менш значні проекти з відновлення природного середовища гніздування морського яструба (Pandion haliaetus) в південній Фінляндії.

Партнерство з професіоналами

Співпраця та партнерство є основою нашого підходу до пропаганди принципів сталого розвитку в будівельній галузі. Таким чином, ми можемо зробити внесок у поліпшення навколишнього середовища в процесі будівництва, від проектування до завершеного об'єкта будівництва.

Щоб підтримати цю співпрацю, ми беремо участь в ключових галузевих форумах:

Encord logo ENCORD

(Європейська мережа будівельних і науково-дослідних організацій)
Uponor разом з найбільшими компаніями бере участь у розробці широкого поняття і критеріїв сталого розвитку в будівельній галузі Європи.

Teppfa logo TEPPFA

(Європейська асоціація пластикових труб і фітингів),
Uponor прагне до пропаганди інтересів галузі на Європейському рівні і концентрації уваги на питаннях екології та сталого розвитку. Подібним чином у Північній Америці ми беремо участь у діяльності з пропаганди сталого розвитку PPFA (Plastic and Pipe Fitting Association - Асоціація пластикових труб і фітингів), створеної в США

Nordic build logo NORDIC BUILT

Nordic Built - це ініціатива скандинавських країн щодо прискорення розвитку принципів сталого будівництва, запропонована міністрами промисловості та торгівлі Скандинавських країн. Програма Nordic Built забезпечить привабливу і ефективну арену для взаємодії та реалізації конкретних проектів, в яких показані рішення світового масштабу.

FIBBC logo GREEN BUILDING COUNCILS

У кількох країнах ми є членом Ради з екологічного будівництва, діяльність якого спрямована на пропаганду практики сталого розвитку в антропогенної середовищі по всьому світу.

Закрити