Вакансії

  • Кар'єра логіста
  • Кар'єра виробника
  • Кар'єра лицьова сторінка 3

Збагачення людського способу життя

Компанія Uponor пропонує можливості побудувати кар'єру людям, які хочутьпідвищити свою ефективність, досліджувати, рости, ділитися своїми ідеями і використовувати свій талант, щоб зробити краще життя людей в усьому світі.

Ми піклуємося про добробут один одного і наших майбутніх поколінь. Вкрай важливо підтримувати і розвивати продуктивність праці наших співробітників.

Ми однаково ставимося до всіх співробітників за будь-яких обставин і на всіх рівнях. Ми враховуємо різні потреби наших співробітників, у тому числі можливості кар'єрного зросту та навчання. Більше того, ми винагороджуємо наших співробітників за їх досягнення і хочемо, щоб компанія Uponor була привабливим роботодавцем у всіх відносинах.

Ми шукаємо людей, які поділяють наш ентузіазм, новаторство, високий рівень розвитку, повагу і принциповість. Ми пропонуємо гнучку і захоплюючу культуру праці, яка дає можливість співробітникам показати свій найвищий потенціал і змінити світ на краще.

Працюючи разом, ми можемо запропонувати рішення, які змінять світ на краще.

Career stories teaser

Робота в Uponor

Uponor пропонує можливісь роботи в міжнародному середовищі. Дізнайтеся, що наші співробітники говорять про Uponor, як роботодавця.

 

Закрити