Hygienic planning - Uponor hygiene logic

Для підвищення якості життя

Проектування надійних та безпечних систем водопостачання

Безпека питної води в системах водопостачання – наша відповідальність

Гігієна – це наука про те, як захиститись від хвороб, найстрашніша з яких хвороба легіонерів, а також про те, як зберегти та зміцнити здоров’я. Безпека водопостачання - це вміння організувати систему водопостачання таким чином, щоб вода, яку ми споживаємо не становила суттєвого ризику для нашого здоров’я протягом усього циклу існування системи.

Питна вода – найважливіший елемент життя. Рішення для гігієни водопостачання Uponor – це система, яка створена з дотриманням всіх високих стандартів гігієни: станції для водо підготовки для децентралізованого виробництва гарячої води, система створена з дотриманням принципу кільцевого монтажу та станція автоматичного зливу води для запобігання виникнення застійних зон. Наша відповідальність допомогти проектувальникам, сантехнікам і експлуатаційним компаніям вжити всі необхідні дії, щоб система водопостачання - починаючи від підключення до центрального трубопроводу, закінчуючи кранами - відповідала всім найвищим вимогам до безпеки водопостачання.

Рішення для гігієни водопостачання Uponor – це система, яка створена з дотриманням всіх високих стандартів гігієни: станції для водопідготовки для децентралізованого виробництва гарячої води, система створена з дотриманням принципу кільцевого монтажу та станція автоматичного зливу води для запобігання виникнення застійних зон.

Основні правила забезпечення високої якості питної води

Для запобігання розмноження хвороботворних мікроорганізмів потрібно уникати виникнення застійних зон. Завдяки станціям водопідготовки, вода підігрівається виключно за потребою.

Рішення для гігієнічного водопостачання: системи ГВП

Температура холодної води має бути менше 25 °C.

Температура теплої води має бути більше 55 C.

Принципи виробництва труб та проектування Uponor допомагають підтримувати температуру у системі нижче 25 C, що дозволяє уникнути нагріву ліній холодної води. 

 
Дотримання безпеки водопостачання: підтримуйте правильну температуру

Систему водопостачання необхідно проектувати таким чином, щоб вона повністю промивалась кожні 72 години, або принаймні кожні 7 днів. Принцип кільцевого монтажу та станції автоматичної зливу Uponor допомагають підтримувати безпеку водопостачання і повністю запобігти виникненню застійних зон в системі.

Проектування гігієнічних систем водопостачання: вода повинна бути у постійному русі

Що таке хвороба легіонерів?

Чи знали ви, що цього року понад 656 097 смертей були спричинені хворобами, що пов’язані з водою? Незважаючи на те, що більшість випадків не фіксується спеціалістами, найбільш небезпечною хворобою, джерелом зараження якої є вода - хвороба легіонерів або легіонельозна пневмонія. Захворювання, що спричинені небезпечними для життя бактеріями - легіонелами, які розмножуються у застійній воді. Рівень смертності інфікованих пацієнтів - 10–15%!

Дізнайтеся більше:
Інформація про хворобу легіонерів

Директива ЄС щодо захисту питної води

Як це впливає на системи водопостачання?

Європейський Союз створив перелік нормативних актів, які регулюють якість та надійність систем водопостачання. Сьогодні ЄС посилив нормативи щодо якості питної води з метою спрощення доступу до ресурсу, вдосконалення гігієнічних норм та підвищення обізнаності всіх споживачів. Тому якість питної води необхідно контролювати відповідно до стандартів, що створені на основі новітніх наукових досліджень. Також не менш важливим є ефективний постійний моніторинг якості цього ресурсу. До того ж жителі ЄС та інших країн повинні отримувати належну та актуальну інформацію про якість питної води, що вони споживають.

Дізнатись більше
EU directive

Безпека водопостачання, починаючи від планування та монтажу та закінчуючи моніторингом системи

Представники компанії Uponor нададуть вичерпну інформацію щодо дотримання законодавчих нормативів безпеки водопостачання, допоможуть у проектуванні систем завдяки ефективному та інтуїтивно зрозумілому програмному забезпеченню HSE для мобільних пристроїв та комп'ютерів і базам даних BIM, а також поділяться з вами знаннями у Академії Uponor.

Дізнайтеся більше про принципи гігієни водопостачання

thumbnail

Принципи гігієнічного та безпечного водопостачання Uponor

Порівняльний аналіз монтажу систем водопостачання з дотриманням принципів Uponor та традиційного монтажу

PDF 3.83MB
6195AFA7A4C34893B4C148086CC658CB

Безпека водопостачання Uponor

Розраховуйте на безпечні та надійні системи Uponor для організації водопостачання системи у домі

Дізнатися більше про принципи та рішення Uponor для безпеки водопостачання
PDF 1.55MB
1F49D7C979534A8EA6915606F7A7DEC0

Реалізовані рішення Uponor

Найкращі рішення для організації систем водопостачання

PDF 3.52MB