Hygienic planning - Uponor hygiene logic

Розраховуйте на Uponor

Проектування надійних та безпечних систем водопостачання

Безпека питної води в системах водопостачання – наша відповідальність

 

Гігієна – це наука про те, як захиститись від хвороботворчих вірусів та бактерій, серед яких й легіонелла, а також про те, як зберегти та зміцнити здоров’я. Гігієна водопостачання - це вміння організувати систему подачі таким чином, щоб вода, яку ми споживаємо, не становила суттєвого ризику для нашого здоров’я протягом усього циклу існування системи.

Питна вода – найважливіший елемент життя. Тому ми втілили рішення для створення гігієнічних систем водопостачання, щоб Ви були впевнені у якості води, що споживаєте. Безпечна система з точки зору Uponor – це система, створена з дотриманням найвищих стандартів гігієни: система створена з дотриманням принципів кільцевого монтажу з інтегрованими станцією водопідготовки для децентралізованої подачі гарячої води та станцією автоматичного зливу для запобігання виникнення застійних зон. Завдяки принципам, які ми сформували базуючись на міжнародному досвіді створення подібних систем, наша відповідальність сьогодні - допомогти проектувальникам, сантехнікам і експлуатаційним компаніям вжити всіх необхідних заходів, щоб система водопостачання - починаючи від підключення до центрального трубопроводу, закінчуючи кранами - відповідала найвищим вимогам до безпеки та гігієни водопостачання.

Основні правила забезпечення високої якості питної води

Для запобігання розмноження хвороботворних мікроорганізмів потрібно уникати виникнення застійних зон. Завдяки станціям водопідготовки, вода підігрівається виключно за потребою.

Рішення для гігієнічного водопостачання: системи ГВП

Температура холодної води має бути менше 25 °C, а гарячої - вище 55 °C.

Принципи виробництва труб та проектування Uponor допомагають підтримувати температуру в системі нижче 25 °C, що дозволяє уникнути нагріву ліній  подачі холодної води. 

 
Дотримання безпеки водопостачання: підтримуйте правильну температуру

Систему водопостачання необхідно проектувати таким чином, щоб вона повністю промивалась кожні 72 години, або принаймні кожні 7 днів. Принцип кільцевого монтажу та станції автоматичної зливу Uponor допомагають підтримувати безпеку водопостачання і повністю запобігти виникненню застійних зон в системі.

Проектування гігієнічних систем водопостачання: вода повинна бути у постійному русі

Що таке хвороба легіонерів?

Чи знали ви, що цього року понад 656 097 смертей були спричинені мікроорганізмами, що контамінують воду? Незважаючи на те, що більшість випадків не фіксується спеціалістами, найбільш небезпечною хворобою є хвороба легіонерів або легіонельозна пневмонія. Захворювання, що спричинене небезпечними для життя бактеріями - легіонелами, які розмножуються у застійній воді. Рівень смертності інфікованих пацієнтів - 10–15%!

Дізнайтеся більше:
Інформація про хворобу легіонерів

Директива ЄС про захист питної води

Як це впливає на системи водопостачання?

Європейський Союз створив перелік нормативних актів, які регулюють якість та надійність систем водопостачання. Сьогодні ЄС посилив сфери впливу нормативів щодо якості питної води з метою спрощення доступу до ресурсу відповідної якості, вдосконалення гігієнічних норм та підвищення обізнаності всіх споживачів. Оскільки якість питної води необхідно контролювати відповідно до стандартів, що створені на основі новітніх наукових досліджень. Не менш важливим є ефективний постійний моніторинг якості цього ресурсу, тому ми повинні отримувати належну та актуальну інформацію про якість питної води, що споживаємо.

Дізнатись більше
EU directive

Створення безпечних систем: від ідеї до введення в експлуатацію

Розраховуй на Uponor: на нашу команду та клієнтську підтримку компанії, що нададуть вичерпну потрібну допомогу для створення безпечних систем водопостачання, допоможуть у проектуванні, на наше програмне забезпечення HSE для мобільних пристроїв та комп'ютерів, на платформу BIM, та на Академію Uponor, на ті знання, якими ми готові з вами ділитись.

Дізнайтеся більше про принципи гігієни водопостачання

thumbnail

Принципи гігієнічного та безпечного водопостачання Uponor

Порівняльний аналіз монтажу систем водопостачання з дотриманням принципів Uponor та традиційного монтажу

PDF 3.83MB
6195AFA7A4C34893B4C148086CC658CB

Безпека водопостачання Uponor

Розраховуйте на безпечні та надійні системи Uponor для організації водопостачання системи у домі

Дізнатися більше про принципи та рішення Uponor для безпеки водопостачання
PDF 1.55MB
1F49D7C979534A8EA6915606F7A7DEC0

Реалізовані рішення Uponor

Найкращі рішення для організації систем водопостачання

PDF 3.52MB