Uponorin ratkaisut teollisuuteen

Будівельні рішення

Промислові будівлі

Майбутнє за промисловістю

Впродовж найближчих років промислове виробництво у світі буде взаємопов’язане із сучасними інформаційними та комунікаційними технологіями. Для цього будуть потрібні розумні системи, об’єднані цифровою мережею. Багато творчих людей уже сьогодні працюють над майбутніми проектами для екологічно сталого й енергоефективного світу. Цифрові мережі також стають усе поширенішими в будівлях, даючи змогу автономно керувати інженерним обладнанням. Вони автоматично враховують зовнішні фактори та параметри, задані мешканцями. Завдяки асортименту інноваційних продуктів і систем компанія Uponor повністю готова до вимог, що ставить таке майбутнє.

uponor промислове опалення та вентиляція

Ефективні технології енергозбереження та клімат-контролю для просторих приміщень

  • Низькі інвестиційні та експлуатаційні витрати
  • Надійні та перевірені продукти
  • Найкраще можливе середовище для роботи та виробництва
  • Максимальна варіативність використання простору

 

Більше інформації

Завжди чиста питна вода

Система постачання гігієнічної питної води є життєво важливою в будинках, де збираються багато людей. Це означає, що трубопровідна мережа має перебувати в ідеальному гігієнічному стані, починаючи від точки доставки до водопровідного крана.
Більше інформації
uponor микроклимат офисных зданий
Для монтажників

Переваги

Інноваційні системи Uponor охоплюють весь спектр інженерних технологій — від промислового поверхневого опалення до розподільчих шаф, від рішень для індивідуального опалення до постачання гігієнічної питної води. Кожен компонент проходить перевірку, легко монтується та має тривалий термін служби. Звичайно, також Ви можете скористатися будь-якими з наших численних послуг. Від торгових представників до Академії Uponor: наші фахівці готові надати підтримку на всіх етапах проекту.

Факти

  • Розробка індивідуальних рішень для кожного проекту
  • Перевірені якість і надійність
  • Готові системи від одного постачальника
  • Системи, що не піддаються корозії
  • Швидкий і простий монтаж
  • Сумісність із поновлюваними джерелами енергії
Власнику будівлі

Переваги

Для інвесторів і операторів промислових і логістичних будівель найважливішим чинником є економічна ефективність будівлі. Щоб досягти її, необхідно знайти для будівлі конструктивні рішення, зокрема з опалення та охолодження, що мінімізують витрати на енергозабезпечення, обслуговування й ремонт протягом усього періоду використання.
Компанія Uponor знається на тому, які умови потрібні для зберігання будь-яких груп товарів: харчових продуктів, електроніки або паперових виробів. Наші рішення забезпечують постійну температуру та вологість і можуть забезпечити їхнє дотримання на всіх рівнях будівлі без додаткового технічного оснащення. Додаткові вимоги можна впровадити без зайвих зусиль. Під час використання підлоги в будівлі відсутні будь-які перешкоди.
Архітектору або проектувальнику

Переваги

Проектуючи промислову будівлю, можна бути певним, що завдяки рішенням Uponor споживання енергії зменшиться. У такому разі потрібно задовольнити певні вимоги щодо використання поновлюваних джерел енергії та вжити альтернативних заходів для постачання енергії для опалення та охолодження об’єкту.
Рішення Uponor для розподілу тепла в промислових будівлях в разі прихованого монтажу дають змогу використовувати вторинне тепло. Це значно скорочує витрати на постачання тепла в промислових будівлях.

50 % первинної енергії, що використовується в промисловості, перетворюється на вторинне тепло, яке можна використати повторно. Коли використовується вторинне тепло, можна обійтися без дорогих заходів для підвищення енергоефективності каркасу будівлі.

Здорова температура в приміщенні для ефективної роботи

Наші енергоефективні рішення ідеально поєднуються з поновлюваними джерелами енергії та зменшують енергоспоживання й викиди CO2. Ми забезпечуємо підтримку, надаючи широкий спектр послуг: від підготовки техніко-економічних обґрунтувань до введення в експлуатацію та інших послуг для клієнтів.