uponor hygienic drinking water delivery

Змінюємо теперішнє, щоб побудувати наше майбутнє

Керування водопостачанням

uponor smatrix aqua hygienic drinking water delivery

Моніторинг і зменшення споживання води

Uponor є інноваційною компанією у сфері розробки товарів, також компанія приділяє увагу рішенням „Інтернету Речей“. Наш американський партнер, компанія Belkin International, є одним із головних постачальників побутової електроніки, мережевих технологій та інтелектуальних технологій для будинків. Спільне підприємство „Phyn“ поєднує в собі сфери компетенції обох цих компаній. Вони розробляють системи для автоматичного моніторингу постачання питної води в будинки. Це потрібно, щоб попередити витік, і зменшити споживання води. Унікальну сукупну вигоду від цього отримують як користувач, так і сама галузь.
Компанія Uponor суттєво розширює сфери застосування своєї продукції за допомогою спільних підприємств. У той самий час компанія підвищує компетенцію у сфері контролю гігієни та постачання питної води. Уперше Інтернет речей використовується з технологіями інтелектуального моніторингу та контролю подачі питної води. Це важливий крок у напрямку новітніх технологій для будинків.

Функція швидкого сповіщення про протікання

Комунальні підприємства можуть уникнути витрат під час транспортування води, тим самим заощадивши ресурси й кошти. Функція швидкого сповіщення про протікання або прорив труби зменшує пошкодження та збитки, а отже, і вартість страховки. Експерти можуть переглядати цифрові дані з установлених систем під час планування розмірів систем постачання питної води. Крім того, компанії, що спеціалізуються на системах опалення, вентиляції та кондиціонування, можуть запропонувати своїм клієнтам додаткові послуги з моніторингу.

Більше інформації
uponor phyn