uponor sustainability reliable drinking water delivery

Вода — Якість життя — Енергоефективність — Рішення майбутнього від Uponor

Інноваційні рішення від Uponor

Запасів питної води в усьому світі недостатньо, тому Uponor допомагає зберегти цей безцінний ресурс

Як користувачі та промислові підприємства будуть надалі використовувати цей ресурс?

Це є головним питанням майбутнього. Компанія Uponor підтримує ідею економічного та екологічного використання водних ресурсів і розробляє інноваційні та ефективні концепції водоспоживання, щоб дати людям змогу насолоджуватися чистою питною водою.

З кожним роком все більше людей переїжджають до міст. Компанія Uponor розробляє рішення для забезпечення високої якості їхнього життя

У густонаселених районах особливо гостро постає питання забезпечення високої якості життя. Це стосується всіх сфер життя людини: роботи, дозвілля, дому тощо. 


Частка міського населення в індустріально розвинених країнах
Джерело: Роланд Бергер (Roland Berger)

uponor amount of townspeople in developed countries

Лабораторія майбутнього компанії Uponor: ідеї, дослідження, концепції

Відома своїми інноваційними рішеннями компанія Uponor спрямовує велику кількість інвестицій на їх дослідження та розробку. Для розуміння потреб на ринку, ми активно спілкуємося з клієнтами та партнерами та обмінюємось досвідом, відкриті відгукам і пропозиціям. Ви завжди можете поділитися ідеями щодо ефективного використання енергії та гігієнічної водопостачання. Разом ми знайдемо найбільш ефективне рішення, що стане корисними для всіх.

Ми залучаємо креативних спеціалістів для розвитку новітніх ідей. Компанія Uponor серйозно відноситься до освіти та підготовки не лише свої працівників, а також запровадила Академію Uponor, що пропонує клієнтам і партнерам семінари та тренінги на різні теми для спільного розвитку та росту.

uponor unipipe plus innovation