Smatrix Pulse для комфорту та затишку у Вашому домі

Uponor Smatrix Pulse

Максимум затишку у Вашому будинку

Uponor Smatrix Pulse - це інноваційне доповнення до вашої системи підлогового опалення.

Об'ємні радіатори, антикварні термостати, громіздкі труби в кожному приміщенні - погодьтесь, морально застарілі системи опалення, що використовуються й сьогодні, рідко коли вписуються в концепцію сучасного дизайну інтер'єру.

І не має значення, як ви з любов'ю не намагались обставити ваш житловий простір, великий радіатор може зруйнувати всю красу кімнати. Зазвичай, рішенням цієї проблеми - просто приховати радіатор за  меблям, але воно є далеко не ідеальним, оскільки це перешкоджає тепловим потокам у кімнаті, тобто приміщення нагрівається не рівномірно. Тому класичні радіатори у сучасних інтер’єрах  не лише виглядають безглуздо та  потворно, але й є справжньою тратою місця, обмежуючи Вашу творчість та бажання в облаштуванні будинку чи квартири  Вашої мрії.

Хорошим рішенням для цієї проблеми є тепла підлога. Система непомітна, оскільки монтується у стяжці полу, що дозволяє Вам без обмежень використовувати кожен сантиметр житлової площі. Розкрийте свою творчість - більше обмежень немає!

Але чи може система опалення бути одночасно енергоефективною та економною?

Відповідь на це запитання - Uponor Smatrix Pulse. Цей інноваційний пристрій є розумним рішенням для сучасного будинку! Стильний термостат  дозволить управляти опаленням та охолодженням у Вашому домі, одночасно, оптимізує енергоспоживання та підвищить Ваш комфорт до максимуму! Також, ця система сумісна з Google Home та Amazon Alexa. Тому Ви можете бути впевненими, що Ви отримаєте не лише стильне доповнення до інтер’єру Вашого дому, але й інноваційну розумну систему, що дозволить Вам зменшити витрати енергії, та, відповідно, економити кошти.

Smatrix Pulse - найкраще рішення для комфорту

Додаток для контролю стану мікроклімату з телефону
Набір для контролю мікроклімату у домі

Сучасний дизайн, що легко налаштувати та контролювати: управляйте температурою приміщення за допомогою Uponor Smatrix Pulse

Розумне рішення для вашої системи водяного підлогового опалення, Smatrix Pulse - це контроль температури у Вашій квартирі чи у будинку. Інтуїтивно зрозуміла система є простою в установці та обслуговуванні. Додаток або голосовий помічник дозволять легко налаштовувати систему за допомогою Вашого мобільного пристрою. Вся система виглядає сучасно і стильно, оскільки її компонуючі мають тонкий і простий дизайн, що без особливих зусиль впишеться у ваш інтер’єр. Пристрої випускаються у двох кольорах – білому та чорному, тому Ви зможете обрати той, що підійде саме Вам. Система дозволяє робити окремі налаштування для кожної кімнати. А розумні асистенти, Amazon Alexa або Google Assistant, спростять управління системою до мінімуму. Все, що Вам потрібно зробити, це вимовити: "Алекса, попроси Smatrix Pulse збільшити температуру у вітальні на два градуси!" Все просто як ніколи!

Сматрікс плас для найкращих рішень

Ваша особиста зона комфорту завдяки Uponor

Uponor Smatrix Pulse - це ідеальне рішення для всіх, хто шукає сучасний та стильний, але одночасно функціональний інтер’єр. Ви легко налаштуєте всі параметри системи опалення у персональному профілі. Вимкнути опалення, в той час, коли Ви на роботі чи спите; попередньо підігріти ванну кімнату для вашого ранкового душу? Без проблем. Розумний термостат дозволяє налаштовувати різні програми роботи для кожної кімнати. За допомогою функції автоматичного балансування системою також відстежується кожна зміна у навколишньому середовищі, що дозволяє їй навчатись та адаптуватись до всіх змін у навколишньому середовищі, щоб повністю підлаштовуватися до вашого способу життя.

Це все не потребує складних перерахунків та налаштувань у колекторі та сердечному контролері, що економить значну кількість часу, енергії та витрат. Казково зручно!

Uponor Smatrix Pulse: Ваш помічник для сучасного, комфортного життя

Забезпечте тепло та комфорт у Вашому домі без громіздких радіаторів, насолоджуючись перевагами, що надають системи теплих підлог: енергоефективність, зменшення витратах та стильний дизайн інтер’єру. Оскільки саме Ви вирішуєте, як повинен виглядати Ваш будинок!

Дізнайтесь більше про Uponor Smatrix Pulse вже зараз!