uponor career development programme

Кар’єра

Програма розвитку персоналу

Розвиток і навчання

Усім своїм співробітникам ми пропонуємо можливості для професійного та особистого розвитку.

Ми враховуємо різноманітні потреби співробітників у професійному розвитку та навчанні. Ми пропонуємо практичне навчання, можливість зміни професійної діяльності, обміну досвідом і участі в проектах. Ми організовуємо корпоративні курси та програми з важливих тем, а також заохочуємо навчання за межами компанії.

Ми підтримуємо своїх співробітників і надаємо їм можливості кар’єрного росту в різних сферах професійної діяльності як на місцевому, так і глобальному рівнях. Співробітники можуть обговорювати кар’єрні перспективи зі своїми керівниками, у контексті річного плану та подальшого розвитку.

Крім того, ми завжди приймаємо відгуки своїх співробітників, оскільки вони також сприяють розвитку компанії. Зі щорічного опитування співробітників ми дізнаємося, наскільки вони задоволені та мотивовані. Виходячи з отриманих даних, ми складаємо плани вдосконалення на наступний рік, а потім коригуємо їх у процесі виконання.

Ми винагороджуємо кожного за його досягнення, оскільки прагнемо бути хорошим роботодавцем. Наші співробітники отримують конкурентоспроможну, чесну та справедливу заробітну платню.