uponor finska

Ми переосмислюємо підходи до водокористування для майбутніх поколінь

Компанія Uponor

Uponor — це публічне акціонерне товариство зі сторічною історією. Головний офіс компанії розташований у місті Вантаа, Фінляндія. Uponor є провідним світовим постачальником інженерних рішень для безпечних та гігієнічних систем водопостачання, енергоефективних систем опалення та охолодження, а також надійних інфраструктурних рішень. 

Компанія є провайдером інноваційних інженерних рішень для всіх секторів будівництва: від житлового та комерційного, до промислового й інфраструктурного. Продукція Uponor постачається в понад 100 країн світу. Інженерні рішення компанії спрямовані на забезпечення безпечного водопостачання, а також енергоефективного опалення та охолодження. 

Мета компанії Uponor — створювати екологічно безпечні рішення й підвищувати якість життя людей.

 

Будівництво з Uponor

Довіра — це запорука успішних партнерських відносин. А також це є основою успішних спільних проєктів в усіх розуміннях цього слова. 

Ми налагоджуємо довірчі відносини зі своїми партнерами: імпортерами, дистриб'юторами, проєктними організаціями, постачальниками тощо, з якими радо ділимося накопиченим досвідом та знаннями, створюємо та постачаємо якісну продукцію, забезпечуючи спільні стійкі результати вже понад 100 років.

 

Коротко про Uponor

Uponor у 2019 році

Статистика Uponor у 2019 році

uponor turnover allocation 2016

Дізнатися більше про позиції компанії Uponor на світових ринках можна тут.

Усе про діяльність Uponor у Німеччині читайте тут