uponor hygienic drinking water delivery

Інновація

Керування водопостачанням

Економне використання води

Вода життєво необхідна для людей, тварин і рослин. Багато хто навіть не здогадується, що запаси води на нашій планеті є вичерпними. Вода є найважливішим ресурсом, який із кожним роком привертає до себе дедалі більше уваги. У майбутньому професійне керування витратами води стане надважливим для виживання планети. Компанія Uponor постійно підвищує свою компетенцію у сфері постачання питної води. Саме тому ми разом із партнерами розробляємо нові технології. Моніторинг якості води та використання рішень Інтернету Речей разом із технологіями інтелектуального моніторингу та контролю постачання питної води є запорукою безпечного майбутнього.

uponor smatrix aqua hygienic drinking water delivery

Моніторинг і зменшення споживання води

Uponor є інноваційною компанією у сфері розробки товарів, також компанія приділяє увагу рішенням „Інтернету Речей“. Наш американський партнер, компанія Belkin International, є одним із головних постачальників побутової електроніки, мережевих технологій та інтелектуальних технологій для будинків. Спільне підприємство „Phyn“ поєднує в собі сфери компетенції обох цих компаній. Вони розробляють системи для автоматичного моніторингу постачання питної води в будинки. Це потрібно, щоб попередити витік, і зменшити споживання води. Унікальну сукупну вигоду від цього отримують як користувач, так і сама галузь.
Компанія Uponor суттєво розширює сфери застосування своєї продукції за допомогою спільних підприємств. У той самий час компанія підвищує компетенцію у сфері контролю гігієни та постачання питної води. Уперше Інтернет речей використовується з технологіями інтелектуального моніторингу та контролю подачі питної води. Це важливий крок у напрямку новітніх технологій для будинків.

Функція швидкого сповіщення про протікання

Комунальні підприємства можуть уникнути витрат під час транспортування води, тим самим заощадивши ресурси й кошти. Функція швидкого сповіщення про протікання або прорив труби зменшує пошкодження та збитки, а отже, і вартість страховки. Експерти можуть переглядати цифрові дані з установлених систем під час планування розмірів систем постачання питної води. Крім того, компанії, що спеціалізуються на системах опалення, вентиляції та кондиціонування, можуть запропонувати своїм клієнтам додаткові послуги з моніторингу.

більше інформації
uponor phyn

Миттєвий аналіз якості води