uponor sustainability reliable drinking water delivery

Вода — Якість життя — Ефективність — Uponor розробляє рішення майбутнього

Інновація Uponor

Запасів питної води в усьому світі недостатньо. Uponor допомагає зберегти цей безцінний ресурс

Як користувачі та промислові підприємства будуть надалі використовувати цей ресурс? Це є головним питанням майбутнього. Компанія Uponor підтримує ідею екологічного використання водних ресурсів і розробляє інноваційні економічні концепції споживання, щоб дати людям змогу насолоджуватися чистою питною водою.

Дедалі більше людей мешкає в містах. Компанія Uponor забезпечує якість їхнього життя

У густонаселених районах особливо важливо забезпечити якість життя для населення. Це стосується всіх сфер життя: дому, роботи та дозвілля.Частка міського населення в індустріально розвинених країнах
Джерело: Роланд Бергер (Roland Berger)

uponor amount of townspeople in developed countries

Лабораторія майбутнього компанії Uponor: ідеї, дослідження, концепції

Відома своїми інноваціями компанія Uponor спрямовує велику кількість інвестицій на їх дослідження та розробку. Ми активно спілкуємося з клієнтами та партнерами. Візьміть участь в обміні досвідом. Ми завжди раді відгукам і пропозиціям. Ви завжди можете поділитися ідеями щодо ефективнішого використання енергії та гігієнічної води. Разом ми знайдемо рішення, які стануть корисними для всіх.

Нам потрібні креативні спеціалісти, щоб розвивати новітні ідеї. Компанія Uponor серйозно відноситься до освіти та підготовки наших співробітників. Докладні відомості щодо роботи в нашій компанії, а також перелік вакансій див. тут
. Академія Uponor пропонує клієнтам і партнерам заходи та семінари про використання та встановлення системи водопостачання, а також опалення та охолодження. Докладні відомості див. тут.

uponor unipipe plus innovation