Керівництво для Uponor Smatrix та підлогового опалення
 Питання / Відповіді

Які методи установки найкраще підходять для систем  променевого опалення підлоги?

Це залежить від типу покриття. Для бетонної підлоги краще всього встановити трубопроводи перед виконання стяжки полу. Ви можете закріпити трубу  на сталеву сітку або до пінопласту.

Для легких конструкцій рекомендується використовувати системи сухого монтажу підлоги, де трубопровід монтується на пінопласт або на дерев'яну конструкцію з відбивачами.

 

Чому поверхневе опалення настільки комфортне?

На відміну від традиційних систем опалення, які нагрівають повітря, поверхневе опалення підігріває підлогу та об'єкти, що контактують з підлогою. Таким чином температура  розподіляється  рівномірно по всій поверхні. Завдяки цьому встановлюється комфортна температура для будь-якого покриття, наприклад, мармуру, плитки або дерев'яних покриттів.

 

Чи може поверхня нагрітися занадто сильно?

Ні. Правильно встановлена система поверхневого опалення підлоги забезпечить комфортну температуру для життєдіяльності та енергоефективність системи. Якщо для забезпечення  комфортної температури в приміщенні або будівлі необхідне додаткове опалення, також можливо установити системи поверхневого опалення стін або стелі.

 

Чи може система променевого опалення підлоги допомогти людям з алергією?

Так. Система нагрівання підлоги дуже чиста, оскільки вона не потребує використання вентиляторів або повітродувних установки, які можуть розносити бруд, пил та інші алергени по всьому будинку. Із теплими підлогами не потрібні килими, які є місцем розмноження пилових кліщів, що є збудниками алергічних захворювань органів дихання.

 

Який тип управління системою краще використовувати - бездротовий чи дротовий?

Обидві системи мають свої переваги. Безпровідна надає вам можливість переставляти свої термостати, а також скорочує витрати на матеріали та робочу силу. Дротовий має постійне джерело живлення та не використовує акумулятори.

 

Що таке налаштування комфорту Smatrix?

У налаштуваннях комфорту система адаптується до температури навколишнього середовища, підтримуючи комфортну температуру підлоги. При використанні альтернативних джерел тепла, таких як камін, подача тепла зменшується протягом певного відрізку часу.

 

Що таке візуалізація Smatrix Trend?

Система показує та порівнює показники температури кімнатної температури та кількість спожитої енергії, порівнюючи їх з попереднім тижнем.

 

Що таке функція Автобалансування?

Це автоматичне регулювання температури в кожній кімнаті, з розрахунком енергії,  необхідної для підтримання комфортної температури в кожному окремому приміщенні.

 

Чи потрібно демонтувати існуюче бетонне покриття, щоб встановити опалення підлоги?

Точно, ні! Uponor пропонує різні варіанти інженерних рішень для ремонту та реконструкції. Ви можете обрати той, що підійде саме Вам.

 

Чи можна прокладати систему опалення під кухонними приладами та сантехнікою?

Можна встановити систему підігріву під кухонним обладнанням, якщо для нього не використовуються кріплення, які можуть пошкодити трубу. Рекомендується встановлювати систему опалення по всій поверхні, оскільки в майбутньому розташування обладнання може змінитися. Система підігріву не встановлюється під сантехнікою, оскільки вона зазвичай закріплюються на підлозі, що може спричинити пошкодження труб.

 

Чи можна монтувати теплу підлогу у приміщенні, де планується  використовувати дерев'яне покриття?

Теплі підлоги сумісні з будь-яким типом підлогового покриття, якщо тепловий опір не перевищує встановлений стандарт. Для дерев'яної підлоги або подібного термостійкість не повинна перевищувати 0,15 м²к / в. Для килимів та лінолеумів не повинна перевищувати значення 2,5. Як правило, вважається, що керамічна плитка є найкращим рішенням за монтажу теплих підлог, оскільки має незначний або взагалі не має термічного опору.

 

Що таке опалювальна зона?

Це область, яку Ви хочете контролювати самостійно за допомогою кімнатного термостату. Це може бути одна кімната або кілька кімнат.

 

Що таке колектор і де він розташовується?

Колектор є центральною точкою розподілу, до якого підключені опалювальні контури. Він також використовується для керування та ізоляції потоку води, тому можна окремо контролювати кожний контур /зону.

Найкраще розміщення - в центрі зони опалення, що дозволяє найбільш економічно вигідно монтувати систему трубопроводів. Однак, якщо це просто окрема кімната, найкраще розташувати максимально близько до зони опалення.

 

Чи встановлює Uponor систему опалення підлоги?

Цим займаються партнери Uponor та рекомендовані інсталятори, які пройшли підготовку та ознайомлені з процесом проектування та монтажу систем Uponor. Щоб знайти спеціалістів із встановлення систем Uponor, відвідайте сторінку "Де придбати".

Брошури
smatrix

Uponor folder smatrix style en 1089182

Листівка
PDF 2.67MB
Uponor Smatrix

$name

Брошура
PDF 525.56kB
Uponor Smatrix

$name

PDF 8.37MB
Коротке керівництво Smatrix Wave

$name

Технічна брошура
PDF 111.85MB
Коротке керівництво Smatrix Base

$name

Технічна брошура
PDF 76.69MB
Відео
Довіртесь дизайну, який Ви зможете відчути разом з  Uponor Smatrix Style.
Smatrix Style адаптується до Ваших особистих смаків: інноваційний дизайн, елегантний термостат, постійна атмосфера комфорту та затишку у Вашій оселі за підвищеної енергоефективності.