Uponor Akatemia

Сервіси

Академія Uponor

Академія Uponor - разом до вершин успіху

Наш успіх залежить від успіху наших партнерів. Ось чому ми стали одними з перших компаній-виробників, що започаткувала Академію для інсталяторів. Основною її ціллю є навчити клієнтів швидко та якісно монтувати системи Uponor, надати практичні поради та відповіді на всі запитання, навчити правильно користуватись інструментами.

На сьогодні вже більше 10 000 спеціалістів по всьому світу  взяли участь у наших тренінгах та семінарах.  Зареєструвавшись, і Ви зможете пройти тренінги з нашими викладачами, що неодмінно поділяться з Вами цінними практичними порадами, які Ви зможете використовувати безпосередньо для реалізації Ваших проєктів. 

Академія Uponor завжди відслідковує всі нововведення, що означає не лише поінформованість у всіх тенденціях в галузі науки та техніки, але й, насамперед, орієнтацію на вимоги наших партнерів до якості матеріалів для будівництва, що постійно зростають. 

Наша мета залишається такою, як і завжди: допомогти нашим партнерам створити кращі умови для клієнтів. 

Програми наших семінарів складені з урахуванням ваших потреб і оптимально поєднують теоретичний та практичний матеріал.

Семінари проходять регулярно у обласних центрах по всій Україні. Зареєструйтесь або зателефонуйте та дійзнайтеся, коли відбудеться наступний семінар у вашому місті!

Поля позначені (*) є обов'язковими.