Uponor Akatemia

Сервіси

Академія Uponor

Академія Uponor - разом до вершин успіху

Наш успіх залежить від успіху наших професійних партнерів. Ось чому компанія Uponor була однією з перших виробників, котра започаткувала навчання своїх клієнтів швидкому та якісному монтуванню систем Uponor. До сьогоднішнього дня, більше 10 000 спеціалістів по всьому світу вже відвідали наші семінари, отримати практичні поради, та інструкції з монтування. Для Вас, як фахівців з монтажу та проектування, це означає, що Ви зможете пройти тренінги з нашими викладачами, які неодмінно поділяться з Вами цінними практичними порадами, які Ви зможете використовувати вже безпосередньо в ході реалізації Ваших проектів. 

Академія компанії Uponor завжди стежить за інноваціями. Для нас це означає не тільки безпосередній контакт з новими досягненнями в галузі науки та техніки, але й, насамперед, концентрацію на постійно мінливі вимоги наших партнерів до якості будівництва. 

Наша мета залишається такою, як і завжди: допомогти нашим партнерам створити кращі умови проживання для своїх клієнтів. 

Програми наших семінарів складені з урахуванням ваших потреб, і оптимально поєднують теоретичний та практичний матеріал.Семінари проводяться у  Академіях Uponor або разом з місцевими партнерами Uponor.

Поля позначені (*) є обов'язковими.