Uponor Akatemia

Сервіси

Академія Uponor

Академія Uponor - разом до вершин успіху

Наш успіх залежить від успіху наших партнерів. Ось чому компанія Uponor була однією з перших компаній-виробників, що започаткувала Академію Uponor, де наші клієнти можуть навчитись як швидко та якісно монтувати системи Uponor. Вже більше 10 000 спеціалістів по всьому світу відвідали наші семінари, отримали практичні поради та відповіді на свої запитання, навчились правильно користуватись інструментами та здійснювати монтаж. Для Вас, як експертів з монтажу та проектування, це означає, що Ви зможете пройти тренінги з нашими викладачами, що неодмінно поділяться з Вами цінними практичними порадами, які Ви зможете використовувати безпосередньо для реалізації Ваших проєктів. 

Академія Uponor завжди відслідковує всі нововведення. Для нас це означає не тільки безпосередній контакт з новими досягненнями в галузі науки та техніки, але й, насамперед, концентрацію на постійно мінливі вимоги наших партнерів до якості будівництва. 

Наша мета залишається такою, як і завжди: допомогти нашим партнерам створити кращі умови для своїх клієнтів. 

Програми наших семінарів складені з урахуванням ваших потреб, і оптимально поєднують теоретичний та практичний матеріал.

 Семінари проходять регулярно у обласних центрах по всій Україні. Зареєструйся або зателефонуй та дійзнайся, коли відбудеться наступний семінар у твоєму місті!

Поля позначені (*) є обов'язковими.