grijanje i hlađenje za posebne namjene

Продукція

Спеціальне застосування систем опалення та охолодження

Свобода проектування

У деяких проектах стандартні системи опалення та охолодження швидко виходять із ладу. Тому Uponor пропонує унікальні енергоефективні рішення для великих промислових об’єктів, спортивних майданчиків і холодильних камер, а також рішення для опалення, які дають змогу розтоплювати лід і сніг на важливих об’єктах дорожнього руху, наприклад на в’їздах на паркувальні стоянки або зони біля входу до готелів, лікарень і магазинів.

Безпечне зчеплення навіть якщо на вулиці сніг і лід

Спеціалізоване рішення для підігріву, умонтоване в ґрунт, гарантує безпечний проїзд на об’єктах дорожнього руху, під’їздах до будинків, рампах і доріжках, а також відсутність снігу та льоду.

більше інформації
uponor meltaway snow and ice melting

Комфортна температура для занять спортом і відпочинку

Енергоефективні рішення для поверхневого розподілу тепла від Uponor, призначені для спортивних майданчиків, мають багато переваг. Ці низькотемпературні системи розподілу тепла підходять для використання зі стандартними та з поновлюваними джерелами тепла. Uponor пропонує спеціальні рішення для спортивних залів, які ідеально підходять для підлог, що піддаються точковому навантаженню. Uponor надає послуги з планування та підтримки на стадії будівництва.
більше інформації
uponor special applications