Quick & Easy

Транспортування питної води

Пластикові труби з «ефектом пам’яті»

Швидкий і простий монтаж Uponor PE-Xa завдяки технології виконання з'єднань Uponor Q&E

Вироблені з високоякісного зшитого поліетилену  PE-Xa, труби розроблені для систем водопостачання, опалення/охолодження, монтажу магістралей та стояків, підключення радіаторів тощо. Вони багаторазово випробовувались та отримали Сертифікати відповідності нормам гігієни і безпеки у всіх країнах Європи та мають підтверджений досвід експлуатації більше 45 років.  


Всі труби Uponor PE-Xa мають молекулярну пам'ять, так званий «ефект пам'яті». Взявши в основу цю властивість, спеціалісти компанії Uponor створили нову технологію виконання з'єднань - Uponor Quick & Easy. Її зміст полягає в тому, що після розширення труби Uponor PE-Xa вона має достатньо енергії, щоб повернутися до початкової форми за короткий проміжок часу. За виконання такого з'єднання матеріал самої труби виступає в якості ущільнювача, що дозволяє надійно зафіксувати фітинг. Потрібно лише 15 хвилин за нормальних умов, щоб система стала герметичною.


Uponor PE-Xa та Uponor Quick & Easy - це 100% надійна система без використання ущільнювачів. Шкідливі для здоров’я роботи - зварювання та пайка - залишилися далеко в минулому!

Quick & Easy

Переваги Uponor Q&E

  • 40 років практичного досвіду, протягом яких виготовлено більш ніж 3,5 млрд метрів гнучких труб із поперечно-зшитого поліетилену (PE-Xа)
  • Готове інженерне рішення завдяки простій у монтажі системі труб і фітингів Uponor
  • Труба Uponor PE-Xa, сертифікована відповідно до стандарту DIN EN ISO 15875
  • Фітинги з полівенілсульфону та металеві фітинги
  • Мінімальні втрати тиску у системах труб
  • Можливість використання системи «труба в трубі»