Dostava pitke vodde

Продукція

Постачання питної води

Важливість питної води

Вода необхідна всім: рослинам, тваринам і, звичайно ж, людям. Звичайна людина в приватному домогосподарстві використовує приблизно 250 літрів свіжої води на день. Саме тому транспортування гігієнічної питної води відіграє важливу роль у підтримці здоров’я та покращенні якості життя. Зазвичай інфраструктура систем водопостачання перебуває в незадовільному стані та потребує оновлення. Uponor пропонує безпечні та надійні рішення, які забезпечують постачання до будинків води, що має найвищу санітарно-гігієнічну якість.

Системи подачі питної води та гігієна питної води

Постачання чистої питної води вкрай важливе для житлових будинків, комерційних і громадських будівель, наприклад готелів, дитячих садків, лікарень і спортивних об’єктів. Будівельники, домовласники та оператори відповідають за гігієну питної води та за те, щоб процес постачання питної води виконувався відповідно до законодавчих норм. Наприклад, у Німеччині це регулюється документом VDI/DVGW 6023 «Про дотримання норм гігієни постачання питної води.

Вимоги до планування, виконання, експлуатації та обслуговування». Основні положення:

● Низький вміст води.
● Експлуатація без застою.
● Регулярна заміна води в системах подачі питної води.

Приватні будинки

Послідовне підключення композитних труб Uponor в системах особистої гігієни.

Перегляньте відео, щоб дізнатися, чому спеціалісти Uponor рекомендують так звану «установку петлі». Це найбезпечніший спосіб установки (порівняно з Т-подібною та послідовною установкою) для дотримання санітарно-гігієнічних норм.

 

Тож Ви можете скористатися всіма перевагами рішень Uponor

Рішення для комерційних будівель
uponor loop through circle installation

Переваги установки петлі

Установи з охорони здоров’я особливо прискіпливо перевіряють готелі, дитячі садки та лікарні. Вони періодично оцінюють монтажні системи відповідно до німецької постанови про якість питної води (Drinking Water Ordinance), щоб забезпечити максимально безпечне споживання питної води. Системні оператори відповідають за транспортування питної води відповідно до санітарно-гігієнічних норм.
За частих перебоїв із постачанням води слід скористатися послугами компетентних спеціалістів. Наприклад, гігієнічна система промивання Uponor Smatrix Aqua PLUSгарантує регулярне й безпечне змінення води відповідно до постанови про якість питної води.

Рішення для житлових будинків
uponor circle installation

Рішення для житлових будинків

Згідно з Постановою про якість питної води (Drinking Water Ordinance) домовласники повинні регулярно перевіряти трубопроводи на наявність легіонелл. Через застій води та без підтримки температури в межах від 25 до 50 °C легіонелли швидко розмножуються в трубах для гарячої та холодної води.
Системи для подачі питної води оснащуються проточними U-подібними профілями, які використовуються в місці під’єднання крану. Таким чином ліквідується застій води. Відповідно до технологічної карти Німецької науково-технічної асоціації постачання газу та води (DVGW) W551, підлогові та окремі лінії подачі гарячої води об’ємом понад 3 літри мають бути оснащені механізмами циркуляції до вихідних з’єднань. Проте в такому разі виникають проблеми з монтажем ліній подачі холодної води. Наприклад, можуть нагріватися пустоти в місці монтажу настінної системи. Навіть якщо система „циркуляції“ встановлюється петлею, це може призвести до небажаного нагрівання холодної питної води, що передається через фітинги, і холодної води в конструкції. Проблему може вирішити кільцевий підлоговий монтаж.