uponor comfort panel

Опалення та охолодження стелею

Панелі Comfort

Інноваційна система охолодження стелею для громадських будівель

Система охолодження стелею Uponor Сomfort, призначена для охолодження приміщення, та спеціально розроблена для монтажу в громадських будівлях - офісах, лікарнях, спортзалах, навчальних закладах та адміністративних приміщеннях.

ОПИС ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ

Зовні система Uponor Comfort виглядає як звичайна підвісна стеля, що складається з панелей. Робоча поверхня панелей виготовляється з оцинкованої сталевої пластини зі скло-волокнистим звукопоглинаючим покриттям білого кольору. Всередині панелей розташовується змійовик з гнучких труб із зшитого поліетилену Uponor PЕ-X 10x1, 5 мм, по якому рухається охолоджена вода, що забезпечує рівномірний розподіл температури по поверхні. Панелі випускаються різних розмірів, щоб підібрати оптимальний варіант для оснащення будь-якого об'єкту.

Потужність панелей Uponor Comfort становить 92,5 Вт / м ² при різниці температури повітря та холодонсія в 10С, що є унікальною пропозицією по своїй ефективності  - такою потужністю більше не володіє жодне аналогічне рішення, представлене сьогодні на будівельному ринку.

Також система включає неактивні панелі без труб, які використовуються на пристінних ділянках підвісних стель і в місцях влаштування отворів, необхідних, наприклад, для монтування світильників або вентиляційних дифузорів. Колір цих панелей повністю збігається з відтінком активних панелей Uponor Comfort, що дозволяє витримати єдність інтер'єрної стилістики.

Для автоматизації роботи системи охолодження компанія Uponor створила автоматику, яка контролює не тільки температуру повітря в приміщеннях, а й температуру точки роси, що запобігає виникненню конденсату на охолоджуючих поверхнях.

ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я ТА КОМФОРТ

Панелі Comfort не накопичують і не переміщують пил, так як немають потужного повітряного потоку, як від кондиціонера. Завдяки цьому така система не провокує простудні захворювання та алергічні реакції, сухість шкіри та очей. Звукопоглинаєче покриття панелей забезпечує повну відсутність сторонніх шумів. Система поверхневого охолодження стелею Uponor Comfort забезпечує мінімальну швидкість руху повітря, рівномірний розподіл холоду і повну відсутність шуму. Такі характеристики створюють для людини максимально комфортні умови перебування в приміщенні.

СВОБОДА ДИЗАЙНУ ТА ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

З естетичної точки зору система практично досконала: її монтування мінімізує кількість припливно-витяжних пристроїв у приміщенні (тільки на потреби вентиляції), в результаті чого зберігається привабливий вигляд приміщень і фасадів будівель.
І, нарешті, в порівнянні з повітряним кондиціонуванням використання поверхневого охолодження стелею є більш вигідним, так як вона мінімізує кількість повітроводів та іншого вентиляційного обладнання. При цьому експлуатаційні витрати стають значно нижчими, що робить систему охолодження стелею Uponor ідеальним рішенням при будівництві та реконструкції об'єктів комерційної нерухомості.

uponor comfort panel installation

Коротко про систему:

  • Сумісніста з існуючими конструкціями металевиого каркасу 
  • Має краще звукопоглинання, у порівнянні з використанням звукоізоляційної штукатурки
  • Ідеально підходить для нових офісів, проектів реконструкції і будівництва нових будівель житлового та нежитлового сектору