uponor renovis wall heating

Опалення стінами

Панелі Renovis

Інноваційна система для поверхневого опалення/охолодження

Система Uponor Renovis для сухого монтажу на стіни/стелі складається з 15 мм гіпсокартонних панелей, в які інтегровані труби Uponor PE-Xa. Панелі Uponor Renovis можуть бути встановлені в на стінах чи стелях практично будь-якого типу, використовуючи систему кріплень 27/60 CD профілів. Це означає, що немає необхідності в демонтажі існуючих конструкцій під час ремонту будівлі. Відповідно, загальний час реконструкції помешкання значно зменшиться, а систему можливо використовувати миттєво після монтажу. 

Панелі Renovis можуть бути також інтегровані в існуючу високотемпературну систему опалення радіаторами, що дозволить адаптувати систему до потреб конкретного споживача, знизити загальні витрати та отримати більшу свободу дизайну при ремонті окремих приміщень. Підключення системи відбувається за принципом Тіхельманна та полегшує роботу інсталятора, коли справа доходить до монтажу та регулювання окремих контурів. Крім того, панелі Uponor Renovis також можуть використовуватися в системах охолодження.

Помірна температура носія влітку та в зимовий період дозволяє використовувати альтернативні джерела енергії. Система Uponor Renovis не потребує обслуговування.

uponor wall heating renovis installation

Переваги системи:

  • Рівномірний розподіл температури влітку та взимку
  • Економі енергії та зниження експлуатаційних витрат в порівнянні з системами кондиціонування, які охолоджують повітря 
  • Можлива інтеграція елементів вентиляції, джерела світла, або інших електричних пристроїв
  • Монтаж на всі типи поверхонь 
  • Комфорт у кімнаті при низьких температурах системи опалення