Sortimentet af pumpegrupper

Подача та розподіл

Насосно-змішувальні блоки Fluvia

Центр Uponor для регулювання температури на подачі

Uponor пропонує велику кількість готових блоків Fluvia для регулювання температури теплоносія на подачі, що легко та швидко монтуються. Вони дають змогу енергоефективно регулювати температуру теплоносія на подачі та в поєднанні із системами керування Uponor зменшують енергоспоживання. Різні блоки монтуються централізовано в бойлерній або віддалено в розподільчий блок для різних контурів поверхневого опалення. Для систем охолодження в будинках і офісах можна встановити до шести датчиків вологості, щоб регулювати її рівень.

Рішення та елементи системи регулювання температури подачі Fluvia Uponor створено за модульним принципом. Їх можна використовувати для опалення та охолодження будинків будь-якого типу: від приватних будинків до офісних комплексів.

Надійний контроль температури окремого приміщення можна забезпечити через постійну подачу гарячої та холодної води. Радіоконтролер опалення та охолодження Uponor 24 В C-46 контролює температуру подачі відповідно до поточних атмосферних умов. Система регулювання температури теплоносія — це універсальне рішення для будь-якого завдання, наприклад опалення, охолодження чи розтоплення снігу та льоду на відкритих ділянках. Вам доступні як окремі компоненти, так і готова централізована станція контролю, яку необхідно лише підключити.