Profordelerrør i plast

Продукція

Розподільчі та насосно-змішувальні блоки

Рівномірний розподіл тепла по всьому будинку

Ефективність опалення та охолодження значно залежить від швидкого та рівномірного розподілу води потрібної температури у будинку. Uponor пропонує широку лінійку розподільчих блоків і відповідних насосів. Асортимент складається з модульних рішень. Ми створюємо невеликі рішення для приватних будинків і складні рішення для великих промислових будівель. Наші готові розподільчі блоки скорочують процес монтажу.

Продукти для розподільчих і насосно-змішувальних блоків

Лінійка розподільчих рішень Uponor включає багато модулів, а також готові розподільчі блоки та шафи, що підходять для промислових будівель і приватних домогосподарств. Доступні моделі різних розмірів.

Можливе встановлення розподільчого блока та відповідних аксесуарів, наприклад станцій керування, систем контролю, насосів і тепломірів. Завдяки цьому все обладнання можна компактно розмістити, зайнявши невеликий об`єм простору. Продумані рішення від Uponor допоможуть виконати будь-який монтаж — зовнішній або прихований, з розміщенням у розподільчій шафі або без неї. Насосно-змішувальні блоки Uponor забезпечують енергоефективне керування температурою водопостачання.

Зверніться до вашого інсталятора або проектанта, щоб підібрати опримальну комбінацію розподільчих і насосно-змішувальних блоків.

Переваги

  • Модульна концепція
  • Підходить для різних типів будівель і для виконання найрізноманітніших вимог
  • Комплексний набір аксесуарів для будь-якого типу монтажу
  • Можливість розширення завдяки окремим сегментами
  • Компактні розміри