Uponor som partner

Компанія

Партнер Uponor

Мережа майбутнього

Uponor — провідний постачальник систем опалення та охолодження, систем постачання питної води та інфраструктурних рішень. Одна з наших найважливіших цілей — сприяти інноваціям, щоб невпинно підвищувати якість життя людей: з покоління в покоління.

Але самотужки ми не впораємось. Тож ми співпрацюємо з дилерами, монтажниками, проектувальниками архітекторами, будівельниками й інвесторами, щоб спільними зусиллями досягати успіху. Їхній багатий досвід та ідеї в поєднанні з нашими глибокими знаннями й високоякісною продукцією закладають основу довгострокового співробітництва.

Ми підтримуємо своїх партнерів і надаємо їм вичерпні відомості, зокрема рекомендації з продажів, і широкий спектр послуг, наприклад, проведення маркетингових кампаній. Крім того, ми пропонуємо підтримку під час продажів і підвищення кваліфікації в Академії Uponor.

Компанія Uponor надає професійну підтримку кваліфікованим монтажникам, які співпрацюють із нами. Зокрема, Академія Uponor пропонує широкий вибір навчальних курсів.

Архітектори та проектувальники можуть розраховувати на підтримку Uponor на всіх етапах проекту: від проектування до реалізації. Ми надаємо відомості з бібліотеки BIM (Building Information Modeling), а також допомагаємо отримати важливі сертифікати щодо екологічної безпеки: LEED (Лідерство у сфері енергетичного та екологічного проектування), BREEAM (Метод оцінки екологічної ефективності будівель) та DGNB (Німецька рада з екологічного будівництва).

Крім того, Uponor надає підтримку будівельним компаніям і генеральним підрядникам на всіх етапах будівництва: від проектування та будівництва до координації логістики й введення в експлуатацію.

У будівельних проектах важливі рішення приймаються задовго до першого креслення. Uponor допомагає інвесторам, розробникам і будівельним підрядникам знайти оптимальне рішення для проекту на етапі розробки концепції та планування. Розраховуючи обсяг майбутніх вкладень і експлуатаційних витрат, Uponor пропонує надійне фінансове обґрунтування проекту.

Історія Uponor

Uponor factory
  • Від теслярської майстерні до світової компанії
  • Від виробника чавунних труб до провідного постачальника пластикових труб
  • Від маленької компанії у Фінляндії до промислових представництв у Європі, в Америці та Азії

 

Історія