Гамбурз з Упонор

Нагородження переможців конкурсу

Поїздка переможців конкурсу "БУДУЙМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ" до Гамбургу

11-13 червня відбулась поїздка до інженерного центру Uponor у Гамбурзі, Німеччина

 Участь  у поїздці взяли переможці конкурсу «Будуймо майбутнє разом». Ми певні, що ви вже знаєте їх перелік, та все ж нагадаємо, переможцями стали: компанія «АПФЕЛЬ-ГРУП» - переможець в номінаціях «Зразковий партнер» та «Об’єкт з використанням теплоізольованих трубопроводів Ecoflex», Яновський Юрій - партнер-інсталятор, що здобув перше місце в номінації «Соціально-важливий об’єкт», компанія "Теплосфера ЛТД" - перше місце в номінації "Найінноваційніший проект", компанія «ІТТ» – переможець у номінації «Зразковий партнер», компанія «Сахара» - переможець в номінації «Найбільша гріюча/охолоджувальна поверхня». Також до поїздки приєднався Валерій Летнянка, що травні 2019 року здобув перемогу у Install Battle Ukraine та посів друге місце серед кращих інсталяторів Європи.

Гамбург - неймовірне місто

Першого ж дня після заселення до готелю учасники пішли на прогулянку до портової частини міста, та відвідали декілька об’єктів облаштованих системами TABS від Uponor, серед яких всесвітньо відома будівля концерт-хол. Хто б міг повірити, що лише 15 років тому Гамбург був лише портовим містом з великою кількістю складів, подібний до багатьох інших портових міст по всьому світу.

Другого дня у Гамбурзі відбувся технічний тренінг від директора компанії Uponor з питань міжнародних бізнес проектів Холмера Дііке на тему "Особливості проектування та монтажу інноваційних систем опалення та охолодження Uponor", протягом якого учасники ознайомились з європейським досвідом застосування систем термоактивних конструкцій будівель - Uponor TABS. Не зважаючи на несприятливий прогноз погоди, було сонячно, тому після тренінгу, який, до речі, відбувався в будівлі NORDAKADEMIE Graduate School (побудована з застосуванням системи TABS), учасники продовжили свою екскурсію портовою частиною міста.

Цього ж дня вони завітали до офісу Unilever та інших будівель, побудованих з використанням систем Uponor, що вражали своїми неймовірними архітектурними та інженерними рішеннями. А у вечері втомившись від довгої прогулянки учасники поїздки відвідали мюзикл "Король Лев», всесвітньовідомий за свої дивовижні костюми та сцену-трансформер, що була побудована виключно для цієї вистави.

На третій день поїздки учасники  мали майже цілий день вільного часу, але навіть цього було недостатньо, щоб відвідати більшу частину об’єктів, що були побудовані або ж реконструйовані за допомогою використання систем Uponor. Настав час повертатися до України.

Ми вдячні всім учасникам за неймовірний час проведений у Гамбурзі, за всі позитивні емоції та знання, які ми змогли з вами розділити, за враження, якими ви з нами поділились. Сподіваємось, що ця поїздка надовго закарбується у Ваших спогадах, а здобутий досвід Ви зможете застосувати для реалізації об’єктів в Україні!

 

Щиро ваша,

команда Uponor!

Неймовірне місто. Неповторні краєвиди

Поїздка переможців конкурсу до гамбургу
Пересожці конкурсу "БУДУЄМО МАЙБУТНЄ РАЗОМ" у Гамбурзі