Премія РедДот для найкращих

Переможці

Red Dot Award для Phyn Plus

Нагорода за найкращий дизайн

Розумний асистент Phyn Plus отримав одну з найвідоміших нагород у світі дизайну. Інноваційний продукт Phyn отримав премію Red Dot у категорії «Дизайн продукту для життя» під час урочистої церемонії нагородження в Ессені 8 липня 2019 року. Переможців вшановували на урочистому вечорі на міжнародній сцені перед більш ніж 1200 гостями, після чого відбулася Ніч дизайнерів.

Премія Red Dot - це діамант у короні численних призів за інноваційність: Німецька премія для дизайнерів, DESIGN PLUS, що було створено на базі ISH та CES. Ці перемоги підкреслюють не лише виняткову якість Phyn Plus , але й гармонію його дизайну.

 Розумний асистент Фін для попередження протічок у домі

Phyn Plus - розумний асистент для контролю води, яким можна управляти за допомогою додатку або Amazon Alexa. Він захищає систему від протікань завдяки автоматичній функції відключення подачі води, діагностує можливі проблеми у системі водопостачання та надає можливість аналізу та контролю статистики споживання води в будинку. Базою для Phyn Plus стало майже десятиліття досліджень та розробок.

Маючи понад 5500 заявок цього року, премія Red Dot є одним з найбільших конкурсів дизайнерів у світі. Перша церемонія відбулась ще у 1955 році на якому професійне журі оцінювало найкращі проекти того часу. Нагорода Red Dot - це міжнародно визнана відзнака виняткових досягнень у сфері дизайну. Переможці цього конкурсу експонуються у всесвітньовідомих музеях та друкуються у найпопулярніших журналах присвячених дизайну. Також дізнатися більше про них Ви можете у мережі інтернет.

Вітаємо переможців