plus x award for uponor smatrix style

Новини

Uponor Smatrix Style отримав премію Plus X Award

Кімнатний термостат отримав найпрестижніший у галузі інновацій приз за високу якість, привабливий дизайн, зручність експлуатації та екологічність.

Новий термостат Uponor Smatrix Style отримав одну з найпрестижніших світових нагород - премію Plus X, у номінаціях «Бренд» та «Якість». Експертне журі відзначило Smatrix найвищими оцінками за такими критеріями як: якість, дизайн, зручність експлуатації та екологічність. "Ми дуже раді, що отримали цю нагороду, оскільки вона підтверджує унікальність продукту Smatrix Style з незалежної точки зору", - говорить Jan Peter президент Tewes Building Solutions - представництво Uponor.в Європі.

Uponor Smatrix Style - це витончений кімнатний термостат, що поєднує в собі елегантний дизайн та сучасні вимірювальні технології. Як складова інтелектуальної системи контролю Smatrix, бездротовий термостат постійно контролює температурні потоки та вологість при опаленні/охолодженні і забезпечує максимальний комфорт та високу енергоефективність.  За допомогою функції автобалансування досягається економія енергії до 20%. Високочутливі датчики вимірюють не тільки температуру повітря, але і частку теплового випромінювання, що дуже важливо при поверхневому опаленні або  охолодженні.

Окрім високої якості та екологічності, Uponor Smatrix Style відзначиється привабливим дизайном, який бездоганно пасує до будь-якого інтер’єру. Високоякісний кімнатний термостат доступний у білому та чорному кольорах та оснащений великим читким дисплеєм E-ink. Термостат налаштовується за допомогою трьох кнопок, розташованих з боку на корпусі. Крім того, можна використовувати центральний сенсорний екран автоматики Uponor Smatrix або додаток Uponor Smatrix App. Журі також відзначили, що коли справа доходить до простоти використання, то система не залишає жодних побажань.

Премія Plus X - це найпрестижніша новаторська премія в галузі технологій, спорту та способу життя. Нею відзначають кращі бренди світу за якість та інноваційність продукції. Незалежні фахівці - журналісти та міжнародні діячі з 25 різних галузей, входять у склад журі премії Plus X і приймають рішення про присвоєння відзнаки. Основна увага приділяється таким критеріям, як інноваційність, функціональність, привабливий дизайн та зручність користування, а також ергономічні та екологічні характеристики продуктів, а також за багатьма іншими критеріями.